Як носити запонки. з чим надягати запонки.

На перший погляд здається, що запонки в чоловічому одязі - це повсякденний аксессуар.Однако з їх функцією куди краще впораються звичайні гудзики. Але саме запонки є свого роду візитною карткою справжнього джентльмена, що почуває стиль, прагнучого у всьому і завжди відповідати своєму іміджу.

Запонки останнім часом набирають популярність, а в деяких випадках взагалі є невід'ємною частиною певного убрання. До речі, незважаючи на загальноприйняту приналежність запонок до чоловічої атрибутики, останні тенденції пропонують носити запонки як аксесуари і женщінам.Следуя моді і стилю, правильно підбирати запонки в єдиній кольоровій гамі з шпилькою для краватки і годинами. Вони також повинні гармоніювати з металевими деталями портфеля або барсетки, пряжкою ременя і навіть запальничкою, звичайно, якщо тільки ви віддаєте перевагу красиві металеві сувенірні запальнички пластмасовим одноразовим або взагалі сірниковим коробкам.Запонкі потрібно підбирати в колір одязі. Наприклад, з джинсами будуть краще гармоніювати прикрашені синім лаком запонки, таким же чином підбираються і запонки з дорогоцінним камінням. Різні за змістом, запонки призначаються для різних типів одягу, це і визначає їх форму. Так, для стилю ділового краще підійдуть прямокутні запонки, тоді як для вихідного більш підходящими виявляться запонки овальної і круглої форм.Помніте, що запонки - це прикраса парне. І сконструйоване воно так, щоб, безперешкодно проходячи крізь петлі на манжетах, при незручному русі з них не випадать.Прінято носити запонки виключно на сорочках з подвійною манжетою, яку також часто називають французькою, і на білих вечірніх сорочках з манжетою одинарної і без ґудзиків. Є сорочки з комбінованою одинарної манжетою, де ви знайдете як прорізи для запонок, так і гудзики. Однак носити їх на подібних сорочках - вже надмірність, краще не надягати запонки вообще.Манжета сорочки, як відомо, повинна обов'язково виступати піджака, однак не більше ніж на пару сантиметрів. Добре видно маленькі запонки будуть тільки в тому випадку, якщо їхній власник зігне або підніме руку. Але саме цей невеликий нюанс, як правило, і привносить в ваш вигляд якийсь шарм. До речі, те ж саме, можна сказати практично про всі аксесуарах для чоловіків, які покликані, будучи непомітними, говорити про що.

Запонки прийнято надягати не тільки по особливо урочистих випадках. Адже цей аксесуар вигідно підкреслює імпозантність та шарм чоловіки в будь-якій ситуації. Але, на жаль, з мистецтвом правильно одягати і носити їх, знайомі не все.
Вам знадобиться
  • - запонки;
  • - сорочка.
Інструкція
1
Для того щоб носити запонки, купите сорочку з подвійними французькими манжетами, на яких є спеціальні прорізи. Не вибирайте сорочку із занадто довгими рукавами: демонструвати запонки вважається поганим тоном. Манжета повинна виглядати з-під рукава піджака не більше ніж на 2 сантиметри.
2
Виберіть запонки. Вони повинні бути зроблені з того ж матеріалу і бути того ж кольору, що й інші аксесуари - затиск для краватки, годинники, запальничка. А всі вони разом - підходити до костюму по стилю і кольору. Не вибирайте запонки в старовинному стилі до молодіжного поряд або дешеві запонки до дорогого костюму.
3
Запонки можуть бути симетричними і асиметричними. Обидві частини симетричних - лицьова і застібка - виглядають однаково. Однак розібратися, де у цього аксесуара застібка, а де - лицьова частина, набагато простіше, якщо вибрати асиметричні запонки.
4
Моделі запонок можуть різнитися і залежно від механізму їх закріплення. Найпростіший в застосуванні і найпоширеніший - це звичайний обертовий штирок, хоча бувають запонки з замочками або ланцюжками.
5
Ретельно вимийте руки перед тим, як надягати запонки, щоб не забруднити рукава сорочки. Візьміть сорочку з подвійними манжетами і надіньте її, подверніте одну манжету так, щоб можна було поєднати чотири прорізи. Візьміть одну запонку, поверніть застібку перпендикулярно манжеті. Акуратно протягніть її через все прорізи, від лицьової сторони сорочки до зворотньої, застібкою вперед. Зафіксуйте запонку, повернувши застібку у вихідне положення. Ті ж маніпуляції виконайте і з другою запонкою.
6
Якщо вас не вийшло надіти запонки самостійно, попросіть когось, хто постійно носить їх, показати вам, як це робиться. Або ж попросіть надіти і закріпити їх на манжетах вашої сорочки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=upQXBhkwHzU