Як влаштуватися на роботу без зв'язків.

Для того щоб знайти хорошу роботу зв'язку не потрібні, потрібно завзятість, професіоналізм і відсутність страху на співбесідах. Можливо спочатку нова робота не буде приносити високий дохід, проте з досвідом ваша зарплата буде рости.
Інструкція
1
Зверніться в центр зайнятості та кадрові агентства у вашому місті, вибирайте ті агентства, які не вимагають від претендента оплати своїх послуг, а займаються підбором персоналу. Складіть докладний резюме, вкажіть у ньому ваш досвід роботи та професійні знання, розмістіть резюме на сайтах з роботою.
2
Відгукуйтеся на вакансії на сайтах з роботою, відправляйте резюме за вказаною адресою, дзвоніть. До резюме обов'язково прикладіть супровідний лист, в якому коротко розкажіть про себе, а так само про те - чому вас зацікавила дана вакансія, де ви її виявили.
3
Переглядайте розділ "вакансії" на сайтах великих компаній. В таких організаціях легко можна влаштуватися на стартову позицію, а потім піднятися по кар'єрних сходах.
4
Підвищуйте свій професійний рівень: вивчіть основні вимоги до претендентів у вашій області і заповніть прогалини, можливо доведеться підтягти англійську, або вивчити якусь програму. Займайтеся, встановлюйте, пробуйте, читайте, це дозволить вам найбільш комфортно почувати себе на співбесіді.
5
Якщо у вас запитують про щось, чого ви не знаєте, що не брешіть, скажіть що не знайомі з даною тематикою, але із задоволенням розберетеся. Це створить гарне враження про вас у роботодавця, охарактеризує вас, як людину, яка прагне отримувати нові знання, розвиватися. Ведіть діалог з роботодавцем на рівних, не губіться, не соромтеся задавати вас цікавлять. Продумайте відповіді на класичні питання роботодавців "Ким ви бачите себе через рік/п'ять років?", "Чому ви вибрали саме цю область?", "Чому пішли з попереднього місця роботи?". Бажано не відгукуватися негативно про попереднього керівника. Подбайте про свій зовнішній вигляд - ваш образ повинен відповідати компанії в яку ви прийшли на співбесіду, якщо ви влаштовуєтеся на роботу в банк - вибирайте строгий класичний стиль, в більш лояльні організації можна приходити і в джинсах, не надягайте нічого кричущого, екстравагантного, що викликає.