Як вибрати керамограніт.

Вибираючи керамограніт, слід приділити особливу увагу його експлуатаційними характеристиками, оскільки від цього безпосередньо залежить термін служби виробів, виготовлених з цього матеріалу. Щоб через короткий проміжок часу не потрібен був повторний ремонт, краще врахувати основні нюанси вибору керамогранітних плитки ще перед покупкою.
Інструкція
1
Головне правило, яке слід знати при виборі керамограніта, наступне: підбирайте плитку відповідно до умов, в яких вона буде використовуватися. Наприклад, не слід укладати на підлогу гладкий полірований керамограніт, щоб уникнути травматизму на слизькій підлозі в моменти вологого прибирання.
2
Полірована плитка погано стійка до різних механічних впливів і, облицювавши нею підлогу в приміщенні, куди разом із взуттям заноситься пил, пісок і залишки антігололедних реагентів, через короткий проміжок часу ви обов'язково виявите на керамограніте множинні подряпини, а сама поверхня з блискучою глянсовою перетвориться на тьмяну матову. Тому не рекомендується використовувати цей тип покриття для коридорів і холів.
3
З іншого боку, рифлена поверхня плитки хоч і є абсолютно нескользкой, але в той же час і заважає прибиранню, створюючи труднощі при очищенні керамограніта від забруднень. Тому використовуйте плитку з різними нерівностями для облицювання стін в таких приміщеннях, де цей вид настінного покриття буде доречним.
4
Вибирайте матовий керамограніт, якщо ви плануєте викласти їм підлога у ванній кімнаті або сауні. Цей вид плитки вважається найміцнішим і не тріскається навіть від падіння на нього важких предметів (наприклад, флаконів з туалетною водою). До того ж, матова плитка абсолютно не слизька, що важливо для покриття підлог у приміщеннях з підвищеною вологістю.
5
А ось стіни у ванній кімнаті краще облицювати глазурованою або напівполірований керамогранитом, оскільки на повністю поліровану плитку волога діє руйнівно. Вибір керамограніта для цієї кімнати обумовлений легкістю і простотою догляду за стінами, на які потрапляють миючі розчини, залишаючи на них плями.