Як виготовити парафінові свічки.

Виготовлення свічок в домашніх умовах - дуже захоплюючий процес. Створені з любов'ю, вони не тільки прикрасять романтичний вечір, але й можуть стати чудовим подарунком до весілля, дня народження або на Новий рік.
Вам знадобиться
  • - парафін (старі свічки або куплений у вигляді шматка);
  • - товста бавовняна нитка для гніту, маленький вантаж (гайка);
  • - барвники, ефірні масла;
  • - металева тонкостінна посуд для плавки;
  • - форми (наприклад, дитячий набір для пісочниці).
Інструкція
1
Підготуйте парафін. Якщо вкачестве основного матеріалу ви використовуєте старі (або некрасиві куплені) свічки, помістіть їх в гарячу воду. Розріжте їх, витягніть гніт, помістіть вметалліческую посуд, розплавте парафін на водяній бані. Якщо ви пріобрелібрусок парафіну в спеціалізованому магазині, наріжте його на шматки і також помістіть в посудину для плавки. Помішуйте, не допускайте нагрівання наоткритом вогні, інакше парафін почорніє.
2
Займіться формою для свічки. Змастіть її стінки рідким милом. Прив'яжіть до одного кінця гнота грузик, помістіть його в центрі форми. Інший кінець обмотайте навколо олівця, покладеного на краю форми так, щоб нитка гніту була розміщена вертикально строго по центру. Для більшої жорсткості попередньо просочіть нитка рідким парафіном.
3
Додайте в расплавленнийпарафін сухий барвник (його можна купити в магазинах для виготовлення мила в домашніх умовах) або воскові кольорові крейди. Влийте ефірне масло або ароматизатор. Тонкою цівкою вливайте парафін в підготовлену форму. У міру остигання в центрі форми вийде невелике заглиблення, тому оставьтенебольшое кількість парафіну, щоб зробити поверхню рівною.
4
Залиште свічку при кімнатній температурі до повного висихання. Не намагайтеся різко остудити її, інакше на ній утворюються тріщини. Потягніть за кінець гнота, намотаний на олівець. Якщо невдається витягнути свічку, помістіть форму в ємність з теплою водою. Видаліть надлишок нитки.
5
Для виготовлення полосатихсвечей використовуйте різні барвники. Заливайте шар за шаром, попередньо давши охолонути попередньому. Також використовуйте різні елементи декору. Наприклад, викладіть стінки формочки зернами кави і залийте світлим парафіном, в рідкому стані він дуже текучий, заповнить простір між зернами повністю.
Зверніть увагу
Не намагайтеся розплавити парафін в мікрохвильовій печі, це небезпечно, так як матеріал легко запалюється.