Як написати гарне оголошення. Як написати красиву рекламу.

Кожен день в різних виданнях з'являється велика кількість оголошень. Щоб знайти серед них дійсно важливі, часом доводиться витратити багато часу. Позбавити від цього може написання красивого оголошення, яке відразу буде кидатися в очі.
Інструкція
1
По-перше, красивим може вважатися тільки грамотно написане оголошення. Наявність орфографічних, пунктуаційних та інших помилок є неприпустимим. Тому обов'язково перевірте написане оголошення, нехай воно і невелике за розміром. Навіть в ньому можна зробити достатню кількість помилок.
2
По-друге, красиве оголошення - привабливе оголошення. Не використовуйте при його написанні стандартні обороти і вирази. Вони поставлять ваше оголошення в один ряд з іншими, зроблять його схожим на всі інші. Вживайте менше побиті слова і фрази. Складіть власну конструкцію оголошення, яка дозволить говорити про його оригінальності.
3
По-третє, оголошення, в якому абсолютно конкретно не вказана його суть, не може вважатися гарним. Чітко визначте, що ви хочете сказати своїм оголошенням. Не використовуйте неоднозначні слова, які можуть бути невірно витлумачені. Якщо ви щось продаєте - вкажіть конкретно що, включаючи модель і основні характеристики. Якщо ви надаєте послуги - вкажіть детально, які послуги, в якому обсязі, як маєте досвід.
4
По-четверте, оголошення повинне бути орієнтоване на споживача. Кожен, хто його прочитає, повинен отримати максимально докладну інформацію, воно повинно зацікавити. Наприклад, якщо ви пропонуєте робочу вакансію, вкажіть рівень заробітної плати, організацію, розпишіть вимоги, які пред'являються до претендентів, і обов'язки майбутнього працівника. Таке оголошення не викликатиме додаткових питань. Повз нього не пройдуть люди, які не бажають витрачати час на дзвінки, щоб дізнатися додаткову інформацію. Всі основні відомості вкажіть у самому оголошенні. Це дозволить уникнути зайвих дзвінків, а спілкуватися виключно у справі.
Складання вдалих рекламних текстів - запорука успішного просування товару або послуги. Грамотно написана рекламна стаття вимагає від автора не тільки журналістської майстерності, спеціальних знань і творчих навичок, але і вдумливого маркетингового підходу.
Інструкція
1
Спочатку про форму. Існують універсальні правила графіки написання текстів рекламних послань. Рекламна стаття повинна легко читатися і запам'ятовуватися, а значить ваше оповідання, розповідь про продукт або послугу повинен бути написаний недовгими пропозиціями. Короткі (у 8 слів і менше) надають витонченість тексту.
2
Монотонний текст, складений з пропозицій з рівним числом слів, нудний і одноманітний. Тому для комфортного прочитання вашої статті важливо створити своєрідний візуальний ритм. Чергуйте пропозиції так: довге речення, коротке, потім зовсім коротке і знову довший. Оптимальне число слів в абзаці - 50-70.
3
Для збільшення удобочитаемости великий текст розбийте на частини і озаглавьте. Доречні в якості заголовків і короткі цитати. Помічено, що якщо заголовок укладений в лапки, його запам'ятовуваність зростає майже на 30 відсотків.
4
Використовуйте ілюстрації або фото до статті. Вибирайте адекватні варіанти. Наприклад, при рекламі харчових продуктів краще показати не сировину, а готову страву.
5
Вживайте в рекламній статті слова з лексикону своєї аудиторії. Не перевантажуйте текст спеціальними термінами, які вимагають складних розшифровок. Пишіть просто і ясно.
6
Переконуйте читача в цінності рекламованого товару або послуги не квітчастими епітетами і голослівною похваляннями, а строгими і цікавими фактами, що говорять цифрами, доречними посиланнями на думки авторитетних людей. У той же час не можна недооцінювати красиво і «смачно» описаний образ товару (послуги). Рекламіст повинен подати його так, щоб створити у читає ефект присутності і бажання побачити все своїми очима. Наприклад, ви рекламуєте приватний готель для відпочинку біля моря: дайте волю мальовничому опису предмета реклами, з усіма можливими фарбами, звуками і запахами.
7
Приділіть увагу цікавим, незвичайним і цікавим деталям. Акцентуйте увагу на тих, що зачіпають інтереси читача. Вони посилюють емоційну складову сприйняття матеріалу, а значить, його запам'ятовуваність і спонукальний ефект. Ненав'язливо, але аргументовано і правдиво підкреслюйте вигоду свого рекламного пропозиції.
8
Використовуйте при написанні рекламної статті так званий прийом «перевернутої піраміди»: повідомляйте саме значуще і суттєве на початку тексту. Далі інформацію розташовуйте з урахуванням зниження її значущості для споживача.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: стиль вашої рекламної статті повинен імпонувати смакам і цінностям вашої цільової аудиторії. Не пишіть, адресуючи статтю всім. У пенсіонерів і тінейджерів реакція на один і той же рекламний текст буде різною. Вивчайте споживчі переваги своїх потенційних клієнтів.
Корисна порада
Новизна - завжди предмет інтересу будь-якого читача. Намагайтеся для рекламної статті знайти якусь новину, пов'язану з об'єктом реклами, і вигідно подати і «продати» її.