Як назвати єнота.

З таким активним вихованцем вам точно не буде нудно - приготуйтеся до нічного життя. Пік життєдіяльності єнота - 2-3 години ночі, в цей час йому просто необхідна їжа, і він буде її шукати, руйнуючи всі перепони між нею, жаданої, і собою! Але, знайшовши видобуток, єнот не заспокоїться, як інші тварини, він буде відмивати провіант дочиста і тільки потім з'їсть. А потім піде шукати ще!
Вам знадобиться
  • - Єнот.
Інструкція
1
Якихось певних імен та прізвиськ у єнотів ні - називати їх можна так, як вам заманеться. Ім'я може виникнути з нізвідки, одномоментно, коли ваш вихованець здійснить особливо запам'ятовується вчинок. Можна придумати щось співзвучне їх головною особливості - полосканню все, що потрапило в лапи. Самочку в такому випадку назвіть: Поллі, Чистюля, Господиня, Дося. Самцеві дайте кличку: Містер Мускул, Тайд, Клинер.
2
Як всяке тварина, єнот небайдужий до їжі в різних її проявах - з однаковим задоволенням він може поїдати тістечко, тягнути у вас з-під носа, та ковбасні очищення не першої свіжості, здобуті зі сміттєвого відра. За такі гастрономічні пристрасті подаруєте звіра однієї з цих кличок: Гурман, Обжорка, Батончик, Сосиска, Пузік, Плюшка, Рулетик, Перчик, Цукерка, Фунтик, Мармеладка, Ізюмчік. Загалом, все милозвучні назви продуктів сміливо можна використовувати в якості імені єнота.
3
Єноти - ще ті хулігани і шкоди, тому називати їх можна і так: Чичиков (Проха), Гангстер, Фантик, Пустун, Пустун, Вертихвістка, Підлиза, Хитрюга. Про особливості єнотів обшукувати сміттєві відра забувати не варто ні на секунду, варто лише відвернутися, як ви побачите купу сміття, розкидану навколо і діловито разбирающего її звірка. За цей кличте єнота: Інспектор, Митниця, Добувач, Плюшкін.
4
До іншим тваринам в будинку єноти ставляться досить агресивно, тому не поспішайте заводити ще одного звіра, не перевіривши норов першого. Задирка, Агресор, Лютий, Альф і Альфа, Бека і Бука, Власта, Вільний, Грізлі, Жучка, Зорро, Куськов, Щурів, Рембо, Шерхан - ось імена для вашого злюки.
5
Якщо у вас з'явився зовсім маленький Енотік, то і називайте його, як усіх зворушливих і забавних малюків, а потім можна дати йому іншу кличку, коли він покаже себе і свій характер у всій красі. А поки нехай крихта-єнот буде: Малятко, Лапочка, Забава, Пухнастик, Бебі, Бусинка, Веснянка, Егоза, Іриска, Крош, Мурзилка, пискля.