Як запустити автозапуск програми.

Автозапуск програми можливий з будь-якого носія, який підключається до комп'ютера. Для цього на носії повинен бути файл autorun.inf з необхідними параметрами автозапуску. Щоб створити автозапуск програми з флешки, потрібно зробити деякі налаштування в системі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Скопіюйте на носій програму, для якої необхідно створити автозапуск. Слід врахувати, що не всі програми можуть запускатися з носія. Об'ємні додатки будуть працювати з флешки некоректно. Автозапуск краще реалізовувати для невеликих програм, невимогливих до пам'яті.
2
Створіть файл autorun.inf і скопіюйте його на носій. Створити файл такого типу можна в звичайному блокноті, задавши йому розширення inf і заповнивши необхідні поля. Запустити програму «Блокнот» можна з меню «Пуск», розділ «Стандартні». Можна також створити і в іншому редакторі. У будь-якому випадку, вам потрібно буде зберігати саме у форматі inf, щоб система змогла розпізнати даний файл.
3
Заповніть всі блоки у файлі. Наприклад, простий приклад авторана виглядає наступним чином: [autorun] action = Текст Заголовкаicon = файл.icolabel = Будь Текст.Прі цьому ви повинні чітко вказувати пункти кожної змінної у файлі автозапуску. Параметр action відповідає за текст, який буде видно користувачеві при запуску. Пункт icon дозволяє прикріпити будь ярлик, а label призначений для вставки тексту опису. Кожен файл для автозапуску певної програми повинен створюватися в новій категорії.
4
Увімкніть автозапуск у вашій операційній системі, якщо така служба була відключена раніше. Введіть у полі «Виконати» команду gpedit.msc і натисніть Enter. Пройдіть по шляху «Конфігурація комп'ютера», потім «Адміністративні шаблони», «Система». Поле автозапуску має три види значень: включений, відключений і не заданий. Виберіть «Включено».
5
В цілому можна сказати, що запустити автозапуск будь-якої програми не важко, проте варто враховувати той факт, що в комп'ютері можуть виникнути деякі збої при автоматичному запуску кількох програм. Уважно заповнюйте всі поля в текстовому файлі, а також не забувайте зберігати в потрібному форматі.
Зверніть увагу
Можливостями сервісного файлу autorun.inf часто користуються віруси. Шкідливі програми перезаписують вміст файлу, вносячи зміни таким чином. Не варто нехтувати питаннями безпеки. Встановлюйте антивіруси.