Як налаштувати батарею ноутбука. правильна настройка електроживлення.

Якщо ви недавно придбали ноутбук, то в першу чергу потрібно налаштувати параметри електроживлення для правильної експлуатації акумуляторної батареї. Дана операція проводиться безпосередньо в ОС Windows, яка має набір інтегрованих схем живлення. Вони допомагають правильно розподілити навантаження батареї в залежності від ваших уподобань при роботі з ноутбуком.
Інструкція
1
Налаштуйте основні параметри батареї вашого ноутбука. Для цього перейдіть в меню «Пуск», потім в «Панель управління» і перейдіть в розділ «Електроживлення». Зверніть увагу на бічні вкладки у вікні «Параметри живлення»: в них можна налаштувати схеми управління живленням, сигнали оповіщення про стан акумулятора, перехід в сплячий режим для економії енергії та багато іншого.
2
Зайдіть у вкладку «Схеми управління живленням». За замовчуванням комп'ютер налаштований на вимикання монітора і жорсткого диска через кожні 15 хвилин простою. Потрібно подумати, чи підходить це вам. Все залежить від того, на який термін ви будете залишати робоче місце протягом дня. Це допоможе зберегти заряд батареї і її "життєздатність" на більш довгий термін, тому, безумовно, не потрібно ставити даний параметр на значення «Ніколи».
3
Налаштуйте вкладку звукових сповіщень, які повинні сповіщати про низький заряд акумулятора. Наприклад, за замовчуванням комп'ютер видає звукове повідомлення, коли заряд знижується до 13%, і автоматично переходить в режим очікування після досягнення 4%. Обов'язково вкажіть потрібні вам параметри, щоб уникнути самовільного вимкнення ноутбука, якщо ви раптом забудете його вчасно зарядити.
4
Відкрийте вкладку налаштування продуктивності системи. Тут ви побачите 3 варіанти розподілу електроенергії: "Збалансований", "Висока продуктивність" і "Економія енергії". Виберіть підходящий, залежно від інтенсивності використання ноутбука. Також тут ви можете встановити пару додаткових параметрів для настройки електроживлення. Якщо ви хочете, щоб ваш комп'ютер запитував логін і пароль, коли він виходить з режиму економії енергії, то можна заповнити відповідні поля. Ви можете також змінити значок відображення харчування на панелі завдань, щоб ви бачили, скільки заряду батареї у вас залишилося.
5
Виберіть, які дії повинен вживати ноутбук, коли ви закриваєте його кришку: вимикатися або переходити в режим сну. Від цього також залежить, наскільки швидко буде витрачатися зарядка акумулятора. За замовчуванням при цьому відбувається занурення в режим очікування, що ще на певний час зберігає працездатність пристрою, а вимикання проводиться тільки при натисканні на кнопку харчування, але ви можете змінити це так, як хочете.
Зверніть увагу
Звичайно найкраще ноутбук віддати в сервіс де вам його налаштують і встановлять усі програми, але мабуть не для цієї ради ви шукали цю статтю "як налаштувати ноутбук". Отже почнемо настроювати ваш ноутбук. Перше що вам знадобитися для настройки ноутбука: - інсталяційний диск операційної системи.
Корисна порада
Сьогодні більшість портативних пристроїв, таких як ноутбук, планшетник або навіть електронна книга, підтримують бездротове підключення до мережі. WiFi або Wireless Fidelity (бездротова точність) - це технологія бездротової передачі даних по спеціальному каналу Wireless LAN. Хочете дізнатися, як налаштувати WiFi на ноутбуці або ПК в Windows?