Як купити техніку через інтернет.

Продаж через інтернет - це одна з найбільш зручних послуг, що надаються в наш час. Не треба витрачати години, а іноді і дні в пошуках потрібної речі. Тому користувачі інтернету давно вже для себе вирішили, що робити покупки через мережу - це комфортно, зручно та економно.
Інструкція
1
Щоб знайти потрібну вам техніку в інтернет-магазині, скористайтеся пошукачем. Вибирайте магазин, що надає різні форми оплати та доставки товару. Таким чином ви зможете підібрати найбільш зручний для вас варіант. Якщо магазин розташовується у вашому місті, ви можете замовити доставку товару додому з кур'єром. Вартість послуг буде залежати від маси купується вироби (в середньому від 100 до 500 рублів). Оплата буде проводитися після отримання товару.
2
Перш ніж заплатити, уважно огляньте доставлений товар. Техніку необхідно перевірити особливо ретельно, враховуючи її характеристики. Якщо ви виявили дефект, то за законом про захист прав споживачів можете відмовитися від бракованого товару і повернути його протягом двох тижнів. Необхідно зберігати чек на випадок пред'явлення скарги на якість товару. Якщо ж ви просто передумали купувати, також можете не платити за товар, але доставку доведеться все-таки сплатити кур'єру.
3
Оплата за товар може бути проведена на пошті після надходження замовлення. Поштова доставка оплачується готівкою при отриманні покупки. Якщо вдома ви виявили дефект або отримана техніка не працює, ви можете звернутися зі скаргою в інтернет-магазин, в якому робили замовлення. Однак розгляд таких скарг зазвичай займає багато часу.
4
Крім оплати готівкою, ви можете скористатися можливістю електронних грошей як платіжного засобу. Для цього необхідно мати електронний гаманець, зареєстрований в одній з платіжних систем. Спочатку необхідно поповнити кошти в гаманці, якщо їх не вистачає для оплати покупки, а далі здійснити електронний платіж.
5
Оплатити інтернет-товар можна за допомогою магнітних карт оплати (VISA, MasterCard). Попередньо необхідно дізнатися, чи приймає інтернет-магазин до оплати банківські карти. Використовуючи дебетову карту, ви оплачуєте товар власними накопиченими коштами. Якщо ви власник кредитної картки, берете кредит у відповідному банку під позначений відсоток, щоб розплатитися за покупку. Надалі кредитні кошти доведеться повертати.
6
Ви можете скористатися послугами будь-якого банку і оплатити замовлений товар по квитанції, яку надає магазин. Роздрукуйте квитанцію і оплачуйте покупку в будь-якому відділенні банку.