Як піднести подарунок на день народження.

Збираючись на День народження до своїх друзів, рідних і близьких, у нас досить часто виникає питання про те, як піднести подарунок так, щоб він запам'ятався і сподобався. Зробити це дуже навіть легко, варто тільки трохи постаратися.
Інструкція
1
Якщо ви вже купили подарунок, але абсолютно не маєте поняття, як його піднести, тоді почніть з загального оформлення. Наприклад, прикрасьте красиво кімнату. Зовсім необов'язково робити для цього новий ремонт, пересувати меблі і т.д. Купуйте багато різних повітряних кульок, кольорові стрічки і, якщо подарунок робиться дівчині, квіти. Все це розвісьте і розставте по всій кімнаті. Але буде виглядати набагато ефектніше, коли прикраси із стрічок і кульок з однієї кімнати плавно перейдуть в іншу, де буде знаходитися головний подарунок.
2
З свічок або лампочок (можна взяти новорічні) викладіть напис: «З Днем народження!». Якщо подарунок невеликих розмірів, то місце, де він стоїть, зробіть відмінним від інших і помітним на загальному тлі кімнати. Його також можна обставити свічками.
3
Щоб ще більше зануритися в святкову атмосферу, не забудьте про себе. Продається багато святкових предметів, які вам обов'язково знадобляться: маски, накладні носи, свистки, які-небудь речі на голову і. Т.д. Коли всі гості будуть з різними аксесуарами, то навіть якщо у людини не було особливої радості й бажання святкувати День народження, то воно все обов'язково з'явиться.
4
Якщо мова йде про сам привітанні, то можна це зробити двома способами: або просто привітати, або зв'язати привітання безпосередньо з самим подарунком. При простому привітанні достатньо прочитати звичайні вірші, сказати прості слова, які часто всім бажають, і віддати подарунок.
5
А якщо конкретно говорити про саму річ, то перед тим, як подарувати, можна сказати слова, які будуть містити небудь серйозне, або жартівливе опис предмета. Тому це День народження, то бажано застосувати другий спосіб. Навіть у самому серйозному або звичайному подарунку можна знайти трохи гумору. Якщо ви вирішили подарувати прості каструлі, то навряд чи їх хтось запам'ятає. Але якщо сказати, що каструлі чарівні, і для того, щоб вийшла смачна їжа, їх потрібно на кілька градусів зміщувати на північ, то таке досить-таки незвичайне опис залишиться в пам'яті надолго.І головне, як би ви не вітали людини, робіть це від душі.
Робити подарунки, як і отримувати їх - це мистецтво, якому теж потрібно вчитися. Адже правильно дарувати подарунки - означає вміти долати егоїзм і піклуватися про те, що бажають для себе інші люди. Головне правило полягає в тому, що цінність подарунка не залежить від його вартості. Тому що гроші в якості подарунка - це прояв власного матеріального достатку. Або ваш друг може подумати, що вам було лінь придумати щось оригінальне. Основна мета подарунка - доставити радість.
Інструкція
1
На день народження зазвичай приходять на запрошення самого іменинника, тому і вручити свій подарунок ви повинні йому в руки, а не просто покласти на стіл або куди-небудь в сторонку. Квіти - це досі найпопулярніший і актуальний подарунок . Однак на день народження не завжди можна обмежитися тільки букетом. А якщо ви вже отримали від сьогоднішнього іменинника якої-небудь подарунок , то за правилами хорошого тону, ви зобов'язані відповісти тим же.
2
Якщо упаковка квітів красива і естетична, то можна подарувати так. Якщо ж ні, то краще дарувати без упаковки. Якщо ви вирішили довірити доставку букета квітів компанії з доставки, обов'язково прикладіть записку з побажаннями та поздоровленням.
3
Не даруйте друзям або знайомим дорогі подарунки. Це переважно серед близьких родственніков.Подаріте річ, зроблену своїми руками. Зараз це не дуже поширене, але все ж в цьому є особливий шарм. Адже будь-якій людині приємно отримати на день народження, наприклад, красиві рукавички, шарф оригінальної ручної в'язки або якусь дрібничку.
4
Можете подарувати і гроші , це не забороняється. Такий подарунок завжди корисний. Але саме ця показна практичність позбавить подарунка привабливості та оригінальності.
5
«Заборонені» Подаркін даруєте предмети, які асоціюються з хворобою. Наприклад, градусник або аптечку. Нижня білизна даруєте тільки членам родини. В крайньому випадку, такий подарунок дарується один одному близькими приятельками. Ще є категорія «забобонних» подарунків. Наприклад, не даруйте носові хустки, навіть якщо вони ексклюзивної роботи. За прикметою, це до сліз і горя. Не ризикуйте з таким подарунком - люди бувають дуже вразливими.