Як стиснути файл dvd.

Для відтворення відео на DVD-дисках використовують формат VOB. Однак багато медіаплеєри та відео-редактори не відтворювався даний формат, що створює проблеми при перегляді або редагуванні відео. При цьому відео у форматі VOB займає досить багато місця на диску. Стиснення файлів DVD в зручний і звичний формат AVI дозволяє без проблем переглядати улюблені фільми.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Intertech DVD Ripper Pro. Після установки запустіть завантажений риппер, пройшовши в меню «Пуск», «Програми» і відкрийте папку з назвою програми, після чого - саму програму.
2
Вставте DVD, який ви хочете стиснути в AVI в привід вашого комп'ютера. Зачекайте, поки програма не може розпізнати DVD. Як тільки додаток вважає вміст диска, необхідна інформація з'явиться в його вікні.
3
Виберіть у програмі варіант AVI. Для цього натисніть на клавішу входу в меню «Формат виводу» або Output Type і вкажіть AVI. У Intertech DVD Ripper Pro ви можете вибрати ще кілька різних варіантів, але AVI або DivX володіють найбільш високим ступенем стиснення файлу.
4
Зайдіть в розділ «Налаштування» в меню програми. Натисніть «Якість» і використовуйте маркер на смузі прокрутки, щоб вказати відповідний параметр. Чим нижча якість, тим більше буде стиснутий файл.
5
Натисніть на значок папки в налаштуваннях програми, щоб вибрати місце призначення для збереження перетвореного файлу. Коли відкриється вікно, перейдіть в папку, яку ви хочете встановити в якості пункту призначення, і натисніть кнопку «OK».
6
Натисніть кнопку «Конвертувати». Програма почне стиснення DVD-файлу з диска і збереже його як AVI з параметрами стиснення, які ви обрали. Запустіть створений файл і перевірте, наскільки гладко було проведено його стиснення.
7
Виконайте стиснення DVD-файла альтернативним способом. Для цього відкрийте будь онлайн-конвертер відео, наприклад, Zamzar, Meadia-Convert або YouConvertIt, якщо ви бажаєте виконати стиснути файл відразу з мережі. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити VOB файл з диска в систему, виберіть AVI зі списку типів вихідного файлу і натисніть клавішу «Конвертувати» або «ОК», щоб виконати стиснення VOB в AVI. Після перетворення програма напише необхідну інформацію по створеному файлу AVI і надає посилання для його завантаження.