Як зшити пляжну спідницю. пляжна спідниця форма.

Проста та зручна спідниця - це те, що потрібно для безтурботного відпочинку на пляжі. А якщо виготовити її з яскравого шовку або шифону то, мабуть, таку спідницю можна надіти і на вечірку. Отже, як же зшити пляжну спідницю своїми руками?
Вам знадобиться
  • Для викрійки:
  • - великий аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - нитяною циркуль;
  • - ножиці.
  • Для спідниці:
  • - легка тканина;
  • - нитки в тон тканини;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Спідницю для пляжу шийте з легких тканин: батисту, марлевка, шовку, шифону або тонкого трикотажу. Довжина виробу може бути абсолютно різною від міні до довжини «в підлогу», але пляжна спідниця обов'язково повинна легко зніматися і вдягатися, крім того в ній не повинно бути жарко, і вона не повинна заважати руху її власниці.
2
Зробіть викрійку полотнища спідниці в натуральну величину. Для цього на великому аркуші щільного паперу, наприклад, ватмані накресліть прямокутник. За допомогою ниткового циркуля у правого кута проведіть лінію з радіусом двадцять сантиметрів і з цієї ж точки проведіть другу лінію радіусом рівним бажаної довжині спідниці.
3
Тканина складіть вдвічі лицьовою стороною всередину. Викроїте два полотнища із згином (залиште припуски на шви 1,5 см), косу бейку для окантовки верхнього зрізу спіднички довжиною приблизно 115 сантиметрів і шириною 5 см, включаючи припуски, а також 2 деталі зав'язок для куліскі по 150 см, включаючи припуски.
4
За верхнім зрізах деталей спідниці розмітьте по чотири складки і застрочити їх на довжину 5 сантиметрів зверху. Закладіть складки до лінії середини, пріутюжьте і замітає зверху, щоб було зручніше працювати з полотнищем.
5
Стачайте бічні зрізи. Припуски швів обмітайте оверложним швом або зигзагоподібної рядком. Заутюжьте їх.
6
Обробіть верхній край спідниці. Складіть косу бейку навпіл уздовж лицьовою стороною назовні і пріутюжьте. Приколіть бейку, складену вдвічі до верхнього зрізу спідниці таким чином, щоб її згин лежав на деталі на відстані 1-2 сантиметри. Прітачать бейку на швейній машинці. Припуски шва зріжте близько до рядку. Відверніть її на виворітну сторону, пріутюжьте і відстрочити верхній край для куліскі на відстані одного сантиметра.
7
Сшейте зав'язки для куліскі. Складіть деталі виворітними сторонами. Стачайте поздовжні зрізи великої зигзагоподібної рядком. За допомогою англійської шпильки всуньте зав'язку в кулиску, на її кінцях зав'яжіть вузлики.
8
Приміряйте спідницю і подгоните довжину виробу. Робити це найкраще від статі, тому цю операцію бажано виконувати вдвох. Низ спідниці підігніть два рази, змітайте, пріутюжьте і прострочіть на швейній машинці. Спідниця готова, можна вирушати на пляж.