Як пофарбувати цегла. пофарбувати цегла в білий.

Фарбування цегли може бути не тільки цікавим рішенням декоративного оформлення вашого будинку, але і рятувальним засобом для нього. Своєчасне фарбування цегляної стіни зупиняє і запобігає її подальше руйнування, роблячи ваш будинок міцніше. Найважливішим етапом у цьому процесі є підготовка стіни.
Вам знадобиться
 • - розчин хлорки;
 • - жорсткі щітки;
 • - валики;
 • - кельму;
 • - зубило;
 • - цемент;
 • - розчин на основі органічних кислот;
 • - гідрофобізатор.
Інструкція
1
Підготуйте стіну до фарбування. Очистіть цегла від білого нальоту, який називається висолів. Це кристали солі, які проникаючи в стіну, руйнують сполучні матеріали, створюючи тріщини і осипання. Зскребете білий наліт за допомогою жорсткої щітки і почекайте 4-5 днів. Якщо наліт проявився знову, обробіть стіну спеціальними розчинами на основі органічних і неорганічних кислот. Купити такий засіб можна в господарському магазині.
2
Якщо купити засіб вам не вдалося можна скористатися підручними засобами. Нанесіть на цеглу розчин 5% оцтової кислоти або нашатирного спирту. Не намагайтеся змити наліт водою, від цього його стане ще більше.
3
Видаліть зі стіни мох, цвіль і залишки старої фарби. Для цього використовуйте жорсткі щітки, скребки та ножі. Видаляючи ці забруднення, не чіпайте шви кладки, інакше можете пошкодити цемент і порушити цілісність стіни. Ті місця, на яких була цвіль, мох і лишайник обробіть розчином хлорки, яка є хорошим дезинфікуючим засобом.
4
Перевірте цілісність цегляної кладки. Якщо ви виявили невеликі щілини або тріщини, замажте їх кременевої або акрилової замазкою. Якщо руйнування стіни значне, то це потрібно виправити. Візьміть молоток або зубило і дуже акуратно видаліть весь дефектний цемент між цеглою. Очистіть отриману щілину від пилу і змочіть водою. Приготуйте цемент. За допомогою кельми вдавлюють розчин в щілину між цеглинами, повністю заповнюючи її. Отриманий шов зрівняються і видаліть з цегли зайвий цемент. Нові шви повинні сохнути 3-4 дні.
5
Тонким, рівномірним шаром нанесіть на стіну гидрофобизатор. Це засіб захищає стіну від впливу навколишнього середовища і робить її довговічною. Обробіть розчином всю стіну, починаючи з карниза.
6
Після того, як стіна повністю висохла, починайте фарбування. Нанесіть на стіну рівний шар фарби, яка призначена для фарбування зовнішніх фасадів. Для фарбування користуйтеся жорстким валиком або розпилювачем. При необхідності можна нанести другий шар фарби, але тільки після повного висихання першого.
Зверніть увагу
Обов'язково користуйтеся рукавичками, респіратором і захисними окулярами.
Цегляні стіни - достатня привабливе і оригінальне рішення для інтер'єрів різних стилів. Але, як правило, такі поверхні необхідно обробити, щоб кладка і розчин, який використовувався для зведення стіни, що не вбирали зайву вологу, яка з часом руйнує цемент. Найчастіше вдаються до фарбування цегляних стін.
Вам знадобиться
 • - жорстка дротяна мочалка або щітка;
 • - спеціальний миючий засіб для стін;
 • - губка;
 • - кисті з жорсткою щетиною;
 • - ніж-скребок;
 • - валик.
Інструкція
1
Огляньте ретельно стіну на предмет тріщин і виступів. Очистіть тріщини від сміття, після чого закладіть цементом (можна латексної фарбою).
2
Дрібні тріщини закладіть шаром штукатурки. Очистіть шви, розташовані на кладці, від шару розчину і також закладіть шпаклівкою.
3
Жорсткої мочалкою, можна щіткою, доведіть стіну до гладкого стану.
4
Помийте і позбудьтеся вапняних плям за допомогою спеціального засобу для миття. Зверніть увагу на ці плями - їх поява говорить про те, що в якомусь місці на стіну може потрапляти вода, що необхідно своєчасно усунути. У разі сильного забруднення цегляну стіну обробіть розчинником, щоб видалити сліди раніше нанесеної побілки або фарбування.
5
Дайте стіні висохнути - просушка може зайняти не один тиждень. Якщо не дочекаєтеся повного висихання, то згодом може з'явитися цвіль.
6
Прогрунтуйте стіну. Візьміть грунтовку, яка буде глибоко проникати і володіти хорошими водовідштовхувальними властивостями. Наносите шаром, товщина якого не повинна складати більше двох міліметрів. Таким чином, ви зможете якісно вирівняти стіну.
7
Пофарбуйте цегляну стіну. Використовуйте для цього фарбу, розведену водою. Краще вибирати фарбу, яка придатна для застосування кам'яної кладки. Використовуйте жорстку щітку, а для очищення стіни? ніж-скребок. Фарбу наносите смугами внахлест, розміром приблизно один-два метри.
Зверніть увагу
Перед початком ремонту винесіть меблі з кімнати, де будете працювати з фарбою. Якщо немає можливості прибрати предмети інтер'єру, то складіть їх посередині і накрийте клейонкою, інакше ризикуєте зіпсувати фарбою оббивку.
Корисна порада
Оскільки стіна з цегли - це груба поверхню, то весь використовуваний інструмент буде швидко зношуватися. Уникнути цього можна, використовуючи більш жорсткі і міцні кисті і валики. Кисті повинні бути з густою і жорсткою щетиною. Замість пензля можна застосувати подушечки.