Як підключити ноут до ПК.

Зараз в будинках і квартирах багатьох росіян одночасно можуть використовуватися кілька комп'ютерів. Щоб завантажувати великі файли з ПК на ноутбук або навпаки, найкраще об'єднати домашні комп'ютери в мережу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - ноутбук;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому стаціонарному комп'ютері мається мережева плата. Якщо мережевий плати на ПК у вас немає, придбайте і встановіть її. Підключіть один кінець мережного кабелю до гнізда мережевої плати, а другий - до мережного адаптера ноутбука.
2
Натисніть на значок з двома моніторами, що з'явився в нижньому правому куті робочого столу ПК. Виберіть властивості TCP \ IP і в розділі безпеки (вкладка «Додатково») відключіть брандмауер. У віконці «Перевірка справжності» приберіть галочку. Зверніться до розділу «Властивості протоколу інтернету». Вдрукувати IP-адреса 10.0.0.10 і встановіть маску підмережі 255.255.255.0. Натисніть на «Застосувати» і «ОК».
3
Зверніться до налаштувань мережевого з'єднання ноутбука. Зайдіть в настройки протоколу з'єднання з інтернетом в ноутбуці, відключіть брандмауер і перевірку автентичності. Введіть IP-адресу 10.0.0.20 і вкажіть маску підмережі 255.255.255.0. Знову натисніть на кнопку «Застосувати» і потім на «ОК».
4
Поверніться до ПК. Перезавантажте комп'ютер. Зайдіть в «Пуск», натисніть на рядок «Панель управління» і в списку, виберіть «Майстер налаштування мережі». Виберете «Інше» в розділі «Тип підключення». Потім натисніть на рядок «Цей комп'ютер належить до мережі, що не має підключення до Інтернету». Клацніть на кнопку «Далі», придумайте і закарбувати ім'я, під яким комп'ютер буде відображатися в мережі. Поставте галочку навпроти рядка «Включати загальний доступ до файлів і принтерів», знову натисніть на «Далі». Перезавантажте ваш стаціонарний комп'ютер.
5
Повторіть на ноутбуці порядок дій, викладений у четвертому пункті. Не забудьте перезавантажити ноут, а потім здійсніть всі необхідні зміни в «Майстрі настройки мережі». Перезавантажте ноутбук. Тепер ваш ноут підключений до ПК, і ви можете легко скачувати файли великого об'єму або грати з домочадцями в комп'ютерні ігри з власної локальної мережі.
З'єднання стаціонарного комп'ютера і ноутбука в одну мережу може дати вам безліч переваг - від швидкої передачі файлів і створення домашньої мережі, до гри в мережеві ігри з друзями і родичами. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно з'єднувати в мережу комп'ютер і ноутбук.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, ноутбук, мережевий шнур
Інструкція
1
Переконайтеся, що в ноутбуці і ПК присутні встановлені і робочі мережеві карти. Для підключення скористайтесь мережевим шнуром - кручений парою з обтиснутими роз'ємами RJ-45 за схемою «Cross-Over», що дозволяє об'єднати два комп'ютери, або зробіть правильні роз'єми самостійно, якщо у вас є інструмент для обтискача кабелів.
2
Один роз'єм підключіть до гнізда мережевої карти ПК, другий - до гнізда ноутбука.
3
У нижній панелі робочого стола ви побачите що з'явився значок мережі - два монітори. Клацніть по цьому значку і почніть настройку локальної мережі, натиснувши кнопку «Властивості».
4
Зайдіть у властивості TCP \ IP і відключіть брандмауер в розділі безпеки («Додатково»), а потім зніміть галочку на вимозі перевірки автентичності. У властивостях протоколу Інтернету вкажіть IP 10.0.0.10 і маску підмережі 255.255.255.0. Застосуйте зміни.
5
Для ноутбука вкажіть IP-адресу 10.0.0.20 і маску підмережі 255.255.255.0. Знову застосуйте зміни, а потім зайдіть в настройки протоколу Інтернету в ноутбуці і виконайте там ті ж дії - встановіть дані протоколу, відключіть брандмауер і перевірку автентичності.
6
Перезагрузітесь.Зайдіте в Пуск, виберіть Панель управління та запустіть майстер налаштування мережі. В розділі «Тип підключення» виберіть «Інше». Далі виберіть пункт «Цей комп'ютер належить до мережі, що не має підключення до Інтернету». Натисніть далі і створіть ім'я для комп'ютера, під яким він буде відображатися в мережі. Встановіть галочку на пункті «Включити загальний доступ до файлів і принтерів», і знову натисніть «Далі».
7
Після того, як зміни відбудуться, завершите роботу майстра настройки мережі. Перезавантажте комп'ютер, а потім повторіть всі дії з налаштування мережі на ноутбуці. Після цього ваші комп'ютери будуть з'єднані в загальну локальну мережу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1lZ5RVoLS-o