Як провести канікули студентам.

Сесія і практика вже позаду, іспити здані, тепер можна віддатися неробства, або провести вільний від навчання час з користю для власного гаманця, здоров'я, освіти. Необхідно вирішити - чим займатися, і що для цього потрібно.
Інструкція
1
Відразу після сесії поїдьте відпочиньте на один-два тижні. В залежності від уподобань виберіть вид відпочинку: якщо вам подобається лежати на пляжі, грітися на сонечку - скористайтеся палаючими пропозиціями від туристичних агентств, якщо любите відпочивати активно, сходіть в похід в гори чи до озера, але пам'ятайте, що самостійний відпочинок на природі може бути небезпечний, краще всього приєднатися до туристичної групи з інструктором. Починати збирати на відпочинок краще заздалегідь, щоб під час сесії не думати про фінансову складову питання.
2
Постарайтеся на канікулах заробити грошей: оптимальним варіантом буде робота стажистом, молодшим помічником по вашій майбутньої спеціальності - таким чином ви проведете час не тільки з користю для гаманця, але і придбаєте безцінний досвід, який знадобиться вам в майбутньому. Якщо влаштуватися за фахом не вийшло, нічого страшного, спробуйте підробити на промо-акціях, в літніх кафе, інтернет-клубах, супермаркетах, заводах - в таких місцях широко поширена практика найму студентів на невеликий термін, ви заведете нові знайомства, освоїте трудову дисципліну.
3
Час канікул можна провести з користю для навчання: запишіться на експрес-курс з іноземної мови, якщо є фінансова можливість - повчіться в школі іноземної мови закордоном - таким чином ви не тільки підвищите рівень знання мови, але й долучіться до чужої культурі, знайдете нових друзів. Займіться самоосвітою - підтягніть прогалини у навчанні за вашою спеціальністю, навчитеся користуватися якою-небудь графічною програмою, вивчіть нову мову програмування. Крім того, ви можете відвідувати будь хобі-курси, наприклад - навчитеся шити, робити макіяж, танцювати хастл і т.д.
4
Займіться спортом - якщо під час семестру навчання, сесії, студентські справи заважали вам дійти нарешті до спортзалу, то на канікулах у вас багато вільного часу для того, щоб привести своє тіло в порядок.
Канікули асоціюються з веселощами, відпочинком і приємним проведенням часу. Плани на канікули будуються задовго до їх настання, а уява малює чудові картини. Але далеко не всі знають, на що краще витратити свій вільний час в довгоочікувані безтурботні дні.
Вам знадобиться
  • гроші, знання іноземної мови
Інструкція
1
Організуйте відпочинок з друзями. Багато студентів навчаються не в рідному місті, а у великих мегаполісах. Одним з мінусів такого стану справ є відсутність постійного спілкування з друзями, що залишилися вдома. Не дивлячись на високий рівень розвитку технологій, інтернет і телефонія все одно не можуть замінити живого спілкування. Домовтеся з друзями провести студентські канікули разом. Ви можете поїхати відпочити за кордон або можете подорожувати по Росії. Головне, в таких поїздках весела атмосфера і життєрадісність.
2
Вивчіть іноземну мову. Кінчено, канікули - час для відпочинку. Але деякі люди не уявляють свого відпочинку без пошуку чогось нового та захоплюючого. Для таких студентів відмінним варіантом стане поїздка в іноземну сім'ю з метою вивчення та вдосконалення мови. Існує безліч компаній, які організовують такі поїздки. По приїзду ви будете навчатися мови в спеціальній школі, а жити - в сім'ї, члени якої є безпосередніми носіями мови. Такий відпочинок буде не тільки приємним, але і корисним.
3
Заробіть за кордоном. Цей варіант трохи нагадує попередній, але тут мова ви будете вчити не в школі. Зверніться до відповідної компанію, яка займається підбором роботи для російських студентів. Ці ж компанії допоможуть вам підучити мову і отримати всі необхідні документи для подорожі. Коли ви приїдете в країну, ви зможете тісно поспілкуватися з місцевими жителями, тому житло ви будете шукати самі. Такі канікули привнесуть у ваше життя масу приємних емоцій.
4
Подорожуйте. Якщо вас не цікавлять мови, але ви давно мріяли потрапити, наприклад, в Іспанію, то, не замислюючись, купуйте квитки і летите, куди побажаєте. Звичайно, тут все впирається в наявні в вашим розпорядженні засоби.
5
Проведіть час з сім'єю. Якщо ви рідко бачитеся під час навчання, то надолужити брак спілкування на канікулах. Сходіть в кінотеатр, розважальний центр, аквапарк і т.д. Можете організувати сімейну фотосесію.
Корисна порада
В подорож за кордон краще їхати з друзями чи знайомими.