Як зробити фільтр очищення води. дерева для поліпшення води в колодязі.

Багато жителів великих міст використовують спеціальні фільтри для додаткового очищення питної води. Пристрій може бути стаціонарним: сама система фільтрації зазвичай розташовується в тумбі під раковиною, а для очищеної води виведений додатковий кран. Або компактним - у вигляді глечика. Однак під час відпочинку на природі ви не можете бути абсолютно впевнені в якості питної води, взятої з природних джерел. Простий фільтр для очистки води можна зробити самостійно з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - пластикова пляшка (1,5-2 л);
  • - гострий ніж;
  • - мотузка;
  • - марля або нефарбована бавовняна тканина;
  • - вата;
  • - деревне вугілля з НЕ хвойних порід дерева;
  • - невелике виріб із срібла;
  • - аскорбінова кислота.
Інструкція
1
Налийте воду у відро або іншу ємність і залиште на пару годин, щоб вода відстоялася. Частинки сміття або осядуть на дно, або будуть плавати на поверхні води - постарайтеся їх обережно видалити. Воду в фільтр наливайте обережно, залишок з осадом з різних домішок вилийте.
2
Поки вода відстоюється, підготуйте основний елемент фільтра. Візьміть пластикову пляшку і гострим ножем зріжте дно. Пробку також можна зняти - вона не знадобиться. У вас повинно вийти подобу воронкі.В верхній частині зробіть 2 отвори, симетрично щодо центру пляшки, відступивши приблизно 4-5 см від краю воронки. Просмикніть мотузку, зв'яжіть кінці, щоб вийшла петля зразок ручки. За неї ви зможете підвісити фільтр, наприклад, на гілку дерева.
3
Послідовно вкладіть в заготовку фільтра верстви фільтруючого матеріалу, починаючи від горлечка воронки, рухаючись вгору до основи пляшки: 1. марля або щільна тканина; 2. вата; 3. марля або щільна тканина; 4. деревне вугілля (найкраще березовий); 5. марля або щільна тканина; 6. вата; 7. марля або щільна ткань.Ватно-марлевий шар можна замінити нетканим матеріалом типу лутросіла, складеним у декілька шарів.
4
Вода, що пройшла через подібний фільтр, буде буде піддана лише механічному очищенню. Щоб вона стала придатною для пиття і приготування їжі, потрібно подбати про її обеззаражіваніі.В першу чергу, прокип'ятіть воду протягом 10-15 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб убезпечити себе від більшості бактерій, які можуть міститися у воді. Довше кип'ятити воду також не слід, т.к. під час кипіння частина води випаруватися і концентрація шкідливих речовин (наприклад, солей важких металів тощо) стане набагато вище, що погіршить якість води.
5
Здавна для поліпшення води люди використовували бактерицидні властивості срібла. Для цього покладіть в посудину з водою невеликий предмет з цього металу - ланцюжок, ложку, чарку.
6
Багато хвороботворні бактерії не переносять кисле середовище, тому в цілях безпеки для здоров'я, воду можна трохи підкислити, наприклад, звичайної аскорбінової кислотою.
7
Взимку або при наявності морозильної камери можна для приготування їжі використовувати талу воду, її ще називаю "живою" .Возьміте ємність, яку можна піддавати заморожуванню, налийте воду, механічно очищену від домішок. Поставте в морозилку і дочекайтеся, поки приблизно 2/3 води перетворяться в лід. Некрижана воду вилийте, а лід розтопіть і використовуйте талу воду за призначенням.
Все акваріуми без винятку вимагають очищення води. Справа в тому, що в ній з часом відбувається утворення бруду, слизу і мікроорганізмів. В даний час вирішити дану проблему можна досить просто.
Інструкція
1
У сучасній промисловості є цілий комплекс пристроїв, які допомагають вирішувати подібного роду проблеми. Найчастіше люди використовують очисники, які вбудовуються в аератори і монтуються на дно акваріума. Також існують спеціальні пристрої, які займаються збором відходів з акваріума. Якщо ви початківець акваріуміст, то пам'ятайте, що найкраща форма організації безперебійної життєдіяльності в акваріумі - це поєднання засобів очищення води та ґрунту з закладом живих істот. Саме ці істоти здатні підтримати природний баланс в акваріумі.
2
Врахуйте, акваріум потребує постійного догляду. Стежити за ним потрібно кожен день, а не раз на тиждень. Природно, кожен день не потрібно займатися зміною води. Активні бактерії, які плодяться в воді, а також в грунті, не завжди є зайвими гостями. Найголовніше - це створення природного балансу. Він повинен бути схожий на той, який існує в природних, природних умовах.
3
Не потрібно забувати про те, що практично всі сучасні біологічні фільтри способи створити середовище для виникнення бактерій не тільки в воді акваріума. Щоб вироблялася їх локалізація, в розтрубах фільтра здійснює роботу цілий ряд виробів компаній, які виробляють замкнуті очисні системи для акваріумів. Але навіть вони не зможуть позбавити вас від постійної зміни води та щорічного кип'ятіння грунту. Однак воно дає можливість насолоджуватися спогляданням мешканців акваріума довгі дні.
4
Також ви можете завести звичайних равликів. В народі їх називають «присосками». В результаті, ви можете значно рідше займатися очищенням стекол. Заведіть сомиків. Вони будуть харчуватися водоростями, які утворюються на стінках акваріума. Ці рибки дуже витривалі. Зовнішній вигляд вражає своєю архаїчної вишуканістю.