Як читати по-грецьки.

Світ говорить на грецькій мові більше 3-х тис. Років. Це один з найкрасивіших мов світу. Донині він є основним в Греції та на Кіпрі. Навчитися читати грецькою вам допоможуть правила читання грецької мови, майже всі літери якого відповідають певним російським буквах.
Інструкція
1
Отже, грецьку букву «?» Читайте як українське глухе «г», а перед голосними?,?,?,? надавайте їй звук, схожий на «й», наприклад, ? (Й'іноме) - стаю.
2
Букву «а» перед приголосними «?», «?», «?», «?» Читайте, як «н». Приклад: ('Англос) - англієць.
3
Букви «?», «?», «?» Читайте як російське «і», але після голосних і перед голосними в ненаголошеній положенні надавайте їм звук «й», наприклад, ? (М'айос) - Май.
4
Буква «?» Читається, як російська «к», тільки після букв «?» І «?» Її треба читати інакше - як «г»: (Ан'ангі) - необхідність.
5
Букву «?» Читайте, як російську «с», а перед дзвінкими приголосними - як «з», наприклад, (Пл'азма) - істота.
6
Букву «?» Слід читати як російську «п», однак після «?» - Як «б»: ? ('Емборос) - торговець. «Т» читайте як російську «т», після «?» - Як «д», наприклад, ? ('Ендонос) - яскравий.
7
Букви «?» І «?» Читаються як «кс» і «пс», однак, коли попереднє слово закінчується на «н», то ці букви вимовляються дзвінкіше, приблизно як «гз» і «бз»: ? (Тон кз'еро) - я його знаю.
8
У букв «?» І «?» Немає точної відповідності в російській мові, «?» Читається як англійське «th» в шарі «this», а «?» - Як «th» в слові «thin» .
9
«?» Слід читати м'яко, як «л» в назві ноти «ля».
10
Клавіші букв « » і « » на початку слова читайте як «б» і «д», наприклад, ? (Бор'о) - можу.
11
Поєднання « » читайте як «ц»: ('Еці) - так. Поєднання « » - як «дз»: ? (Дз'амі) - скло. Сполучення " », « », « » слід читати як «і»: ? (К'імено) - текст. Поєднання « » - як «у»: ('Айя Петр'уполі) - Санкт Петербург. Поєднання « » читається як «е» або «е»: ('Емальо) - кров.
12
Поєднання « » слід читати як «нд», а « » - як «нх».
13
Подвоєні приголосні читаються так само, як одиночні.