Як змінити дані на мейл. Як змінити свій пароль на майл ру.

Мейл дозволяє вказати велику кількість найрізноманітніших даних користувачів допомагають людям знаходити один одного. У цій статті ви знайдете самі прості шляхи їх зміни.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, браузер, аккаунта на «мейлі».
Інструкція
1
Змінити дані на мейлі можна кількома способами. Якщо у користувача є сторінка в соціально мережі «Мій Світ», змінити особисті дані можна перейшовши за посиланням в лівому верхньому блоці - анкета. Якщо у користувача «Мейла» немає особистої сторінки, інформацію можна змінити в налаштуваннях поштової скриньки, які приховані в меню кнопки «ще», верхнього горизонтального блоку.
2
На сторінці зміни особистих даних власник поштової скриньки, може вільно змінити псевдонім, ім'я, прізвище, дату народження, місцезнаходження і навіть підлогу. Після зміни інформації обов'язково потрібно ввести пароль і натиснути на кнопку зберегти.
3
Сторінка зміни даних у соціальній мережі «Мій Світ», містить додаткові дуже прості настройки. Щоб змінити дані про вузі або школі, достатньо перейти у вкладку «Освіта» і додати інститут або школу. Для додавання інституту або школи потрібно через меню, що випадає вибрати країну, регіон, місто і назва навчального закладу, після цього вказати факультет і дату вступу на перший курс.
4
Військову частину в «Мій Світ» можна додати в анкеті на вкладці армія. Учасника соціальної мережі що додав військову частину після проходження служби, буде простіше знайти його товаришам по службі і знайомим, придбаним в роки проведені в армії.
5
Крім зміни особистих даних, на сторінці «Моя Анкета», учасник соціальної мережі може змінити своє основне фото, завантаживши фотографію з комп'ютера або вказавши його адресу в мережі інтернет. На цій же сторінці можна відкоригувати відображення мініатюри, яка відображається в «майл агента».
6
Користувач соціальної мережі «Мій Світ», може виключити свої дані з пошукової бази «Мейла». У цьому випадку він не буде відображатися в результатах пошуку, якщо хто то, введе, наприклад той же місто або інститут. Приховати свої дані з пошуку можна на сторінці «Моя Анкета» у вкладці «Особисті Дані» знявши галочку в пункті приватність.