Як додати обсяг зачісці. Як зробити об'ємну зачіску на довге волосся в домашніх умовах відео.

Часто зачіска виглядає набагато ефектніше, якщо додати їй об'єм. Враховуючи, що волосся кожної людини за своєю структурою унікальні, слід дуже ретельно ставитися до підбору засобів по догляду і способам укладання для додання обсягу зачісці.
Вам знадобиться
  • Гроші, набір гребінців, дифузний фен, бігуді, засоби для укладання.
Інструкція
1
Слідкуйте за станом свого волосся. Шампунь, бальзам, маски, кондиціонер - все, що ви використовуєте для догляду за вашими волоссям, має підтримувати їхнє здоров'я. Тоді вам не потрібно ніяких додаткових коштів для створення додаткового об'ем.Вибірайте живлять шампуні з вітамінами групи В і амінокислотами. Користуйтеся засобами, що містять трав'яні екстракти. Наприклад, кропива забезпечить обсяг всім типам волосся, а екстракт мальви зробить пухнастими і блискучими тонке волосся.
2
Надайте волоссю об'єм вже при сушінні. Довге волосся підсушуйте феном від коренів до кінчиків, нагнувши голову вниз. Коротке волосся також сушать спочатку біля коріння, потім укладають кінці волосся, тільки не нахиляючи, а повертаючи голову то на один бік, то на іншу. Сушити волосся необхідно тонкими пасмами. При цьому фен повинен знаходитися на відстані не ближче 15-20 см від волосся. Пам'ятайте, що волосся потрібно досушувати без його використання. Можна висушити будь-які волосся тільки за допомогою рук. Протягом всього часу висихання волосся просто виконуйте погладжування руками по всій довжині, особливо біля коріння.
3
Використовуйте дифузні фени. Їх конструкція і вибір насадок дозволяє одночасно підсушувати і укладати волосся біля коріння. При цьому не порушується цілісність локона і створюється можливість для створення декількох варіантів різних зачісок.
4
Придбайте гребінці для додання обсягу. В основному це гребінця круглої і напівкруглої форми. Для виконання зачіски з локонів вам знадобиться тонка кругла щітка. Невелике пасмо волосся намотайте на щітку і просушіть феном.Чтоби злегка завити кінці волосся, знадобляться великі щітки. Більш сильний ефект обсягу зачісці може надати використання скелетної гребінця. Намотавши пасмо НЕ гребінець, просушіть її феном і дайте охолонути. Так вона триматиметься довше.
5
Використовуйте засоби для укладання волосся. Але пам'ятайте, що всі вони повинні бути корисні або хоча б не шкодити вашому волоссю. Дуже зручні в цьому відношенні рідкі засоби для укладання волосся в пишну зачіску безпосередньо при сушінні. Деякі з них підходять для бігуді. Рідкі пінки і фіксатори наносяться на вологе волосся, а гелі накладаються на сухі.
6
Обов'язково закріплюйте зачіску лаком, що допоможе надовго зберегти її обсяг. Можна фіксувати укладку, завдаючи лак різної фіксації на окремі пасма, а можна закріпити всю зачіску цілком.