Як надіти чохли на сидіння автомобіля. Як дізнатися номер фарби автомобіля.

Ушляхетнити інтер'єр автомобіля можна досить простими способами. Один із найпопулярніших - установка чохлів на його сидіння. Крім декоративної функції ці чохли несуть і чисто практичне навантаження. Вони захистять покриття крісел від швидкого зносу, їх можна попрати і швидко замінити при псуванні.
Вам знадобиться
  • Нові чохли для сидінь, провід з вінілової опліткою і капронова мотузка.
Інструкція
1
Придбайте чохли сидінь, які найкраще підходять до інтер'єру автомобіля. Вони повинні бути виготовлені з щільної тканини, приємною на дотик і стійкою до стирання. При наявності достатньої кількості коштів підберіть більш дорогий варіант підігріваються чохлів. Крім того що вони забезпечують більший комфорт, такі чохли будуть більш міцними, завдяки внутрішньому каркасу.
2
Після покупки розкладіть чохли, зніміть їх стандартні затяжки, які, як правило, виконані з недостатньо міцного матеріалу. Вставте в затяжки міцнішу риболовну мотузку, а краще шматок дроту в вінілової оплетке, який має високу міцність і легко затягується при необхідності. При затягуванні, тасьма з таких матеріалів дозволяє рівномірно розподілити зусилля на затяжках, що вбереже їх від можливого разрива.Тесемкі, які розташовані по краях чохлів, службовці для їх натяжки, замініть капроновим шнуром діаметром близько 3 мм. Він дуже міцний, і дозволяє набагато краще справити натяжку чохла. Для цього пришийте його на місці старих затяжок. Найкращі капронові шнури можна придбати в спеціалізованих магазинах для риболовлі.
3
Зніміть сидіння, відкрутивши кріпильні гайки або болти, що приєднують їх підлозі салону. Надіньте на них нові чохли, які максимально щільно затягніть за допомогою нових затяжок, щоб вони не ковзали і не м'яли на сидіннях. Ретельно затягніть, а потім перевірте всі вузли затяжок. Тільки після цього, знову встановіть крісла в салон, загвинтивши гайки або болти.Можно надіти чохли і затягнути їх, не знімаючи автомобільні крісла. Але в цьому випадку обтяжка НЕ БУДЕ настільки якісною. В результаті чохли м'ятимуть, що призведе до того, що вони розірвуться або ізотрутся і вийдуть з ладу набагато раніше нормально закріплених чохлів.