Як лікувати нежить у малюків.

Кожен батько повинен знати, як можна доступними способами зупинити розпочатий нежить у свого чада, якщо він не ускладнений іншими симптомами. Але в будь-якому випадку краще діяти, порадившись з педіатром.
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - часник;
  • - судинозвужувальні краплі;
  • - бальзам «Золота зірка».
Інструкція
1
Повісьте роздавлений часник поруч з ліжечком дитини: цим можна зупинити або полегшити почався нежить. Щоб зволожити слизову і позбутися від мікробів, промийте своєї крихті порожнину носа: в кожну ніздрю закапайте 2-3 краплі розчину морської солі (на літр кип'яченої води - одна чайна ложка солі). Після закапування малюк прочхали, а накопичена слиз легко віддалиться.
2
Користуйтеся судинозвужувальні краплями, але з обережністю. Препарати «Отривін», «Навізін», «Нафтизин» застосовувати можна, але не частіше 2 -3 раз на день і не більше п'яти днів: вони зменшать набряк слизової носа, допоможуть дитині заснути, заспокоять його. Добре допомагає при начінающмся нежиті препарат «Деринат», у нього немає протипоказань для дітей. Якщо ж є ознаки бактеріальної інфекції, використовуйте «Проталгол». Перед закапуванням ліків обов'язково промийте дитині ніс, видаліть слиз, інакше краплі витечуть.
3
Дуже важливо забезпечити малюкові рясне пиття. Часто при нежиті доводиться дихати через ніс, при такому диханні втрачається багато вологи. А без вологи не віддалиться слиз і разом з нею - інфекція. Тому подбайте і про вологому повітрі в кімнаті.
4
На ніч попарте ніжки і ручки дитини, натягнувши на них після цього теплі рукавиці і шкарпетки. Чтобималишу уві сні дихалося трохи краще, підніміть верхню частину ліжка (додайте ще одну подушку) .Добре допомагає інгаляція. Помастіть бальзамом «Золота зірка» постинь з виворітного боку (щоб мазь не змогла потрапити на слизові носика крихти).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBmktOkMLiU
Зверніть увагу
Якщо після розпочатого вами лікування нежить у малюка не пройшов і навіть посилився, обов'язково зверніться до педіатра або дитячого лора. Цілком можливо, що нежить у дитини дав деякі ускладнення.
Корисна порада
Використовувати спрей при лікуванні нежиті у дитини не рекомендується до двох-трьох років. Користуйтеся піпеткою. Щоб малюк не плакав під час закапування, можна виконати цю процедуру під час сну.