Як лікувати остеохондроз шиї. чи можна вилікувати остеохондроз.

Остеохондроз - це захворювання, що характеризується порушеннями в суглобових хрящах. Постраждалі міжхребетні диски доставляють біль, дискомфорт. Захворювання стало настільки звичним, що мало хто йде з подібними проблемами до лікаря. Існує багато технік, що дозволяють самостійно впоратися з недугою.
Інструкція
1
Шийний остеохондроз - один з найбільш неприємних. Через анатомії будови людського тіла проблеми в шийному відділі хребта дають болі не тільки самої шиї, але і сильні головні болі, болі в області ключиць і так звані «простріли». Причиною остеохондрозу шийного відділу хребта є нерівномірне навантаження на м'язи, також це може бути порушення постави, неправильні матраци та подушки, відсутність фізичного навантаження, плоскостопість і надмірна вага. Якщо ви звернули увагу на те, що часто відчуваєте болю в зазначених місцях, зверніться до лікаря. У період загострення самолікування може бути небезпечно. Якщо ж період загострення пройшов, то займіться профілактичними заходами, які допоможуть відновити хребет.
2
Зверніться до масажиста або мануального терапевта. В обох випадках це повинен бути професіонал, інакше вашому здоров'ю може бути завдано серйозної шкоди. Мануальний терапевт допоможе вправити хребці, які знаходяться не на своєму місці. Масажист же зніме напругу і розслабить м'язи.
3
Займіться лікувальною гімнастікой.Прі шийному остеохондрозі ефективні такі вправи: -Надавлівайте лобом на долоню і напружуйте м'язи шиї, повторюйте вправу 3 рази по 5-7 секунд.-Надавлюйте на долоню потилицею також 3 рази по 5-7 секунд. -Напрягіте м'язи шиї, потім натиснете лівим скронею на ліву долоню 3 рази по 7 секунд, потім правим скронею на праву долоню 3 рази по 7 секунд.-Голову злегка закиньте назад. Долаючи опір притисніть підборіддя до яремної ямці. Виконайте вправу не менше 7-10 раз.- Ляжте на підлогу, на качалку і спробуйте покататися на ній вперед-назад хвилин 15. Назавтра можливо буде боляче повторити цю процедуру, але так і повинно бути.
4
Почніть плавати. Плавання - один з небагатьох видів спорту, дозволений під час остеохондрозу. З його допомогою ви витягнете собі хребет, зміцните м'язи, що допоможе уникнути проблем з ними надалі.
5
Дотримуйтесь деякі правила, які допоможуть уникнути загострень і болів. Спіть на твердій поверхні, подушка не повинна бути занадто м'якою. Краще використовувати ортопедичні подушки і матраци, які правильно розподілять навантаження на хребет. Слідкуйте за поставою. Неправильне положення спини є причиною серйозних захворювань не тільки хребта, але і внутрішніх органів. Не сидіть годинами біля комп'ютера чи телевізора, пам'ятайте, що рух - це життя.