Як навчитися дизайну інтер'єру.

Людина за своєю природою прагне до краси і затишку, намагається оточити себе предметами, серед яких він буде почувати себе комфортно. В першу чергу люди прикрашають своє житло. Сучасні дизайнери інтер'єру пропонують безліч модних і оригінальних ідей, які власники квартир імітують у себе в будинку. Але якщо ви хочете вміти створювати свої власні, неповторні дизайни, потрібно освоїти цю цікаву творчу професію.
Інструкція
1
Найпростіший і недорогий спосіб навчитися дизайну інтер'єру - переглядати телевізійні передачі. Зараз дуже модні телепроекти, де відомі дизайнери діляться своїми оригінальними ідеями та думками, розповідають про стилях і сучасних тенденціях. Переглядаючи ці програми, можна дізнатися, як використовувати різні матеріали в інтер'єрі - текстиль, дерево та інші. Але цей спосіб не дозволить вам стати професіоналом, майстром своєї справи, якщо тільки у вас від природи немає таланту дизайнера.
2
Відвідуйте дизайнерські форуми, знайдіть місце, де спілкуються професіонали, а не де звичайні користувачі діляться своїми ідеями з приводу покупки підходящих до дивана подушечок. Але не задавайте дурних питань, спочатку вивчіть форум, почитайте про секрети дизайну інтер'єру, читайте новини про модні тенденції, поступово вивчайте майстерність за допомогою статей і книг, які можна знайти в інтернеті і магазинах. Через деякий час зареєструйтесь на форумі і вступите в бесіду.
3
Найефективніший спосіб стати дизайнером інтер'єру - вступити в школу дизайну. В кожному великому місті є такі школи або інші навчальні заклади, де можна оволодіти цією професією. Там проводяться семінари, майстер-класи, де ви зможете отримати не тільки теоретичні, а й практичні навички в цій сфері. У програму навчання зазвичай входять такі дисципліни, як історія мистецтв, кольорознавство, стилі архітектури, основи нарисної геометрії, функціональне зонування приміщення.
4
Вибравши будь-який з запропонованих способів, будьте готові витратити максимум часу, сил і терпіння на оволодіння цією наукою. Зате пройшовши навчання, ви зможете створювати красиві інтер'єри і застосовувати свої знання на практиці в роботі і житті. Грамотні, талановиті дизайнери завжди затребувані, і їм нескладно знайти творчу роботу з хорошим доходом.