Як замінити Windows Mobile. Як замінити windows на ноутбуці.

Однією з важливих операцій, з якими доводиться стикатися власникам смартфонів на Windows Mobile, є оновлення операційної системи. Оновлення ОС до нової версії здатне виправити багато помилок в роботі програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - підключений до інтернету комп'ютер;
  • - USB-кабель;
  • - остання версія Windows Mobile.
Інструкція
1
Завантажте відповідне оновлення для вашої моделі смартфона і збережіть його в легкодоступному місці, наприклад, на робочому столі комп'ютера. Кожен виробник смартфонів пропонує певні оновлення Windows Mobile для конкретної моделі телефону. Ви можете перевірити, чи мається доступне забезпечення для вашого девайса на веб-сайті microsoft.com/windowsmobile.
2
Підключіть телефон до USB-порту комп'ютера. Створіть резервну копію програмного забезпечення пристрою. Це має бути виконано до оновлення, так як установка нової ОС Windows Mobile зітре всі дані на вашому телефоні. Безкоштовну утиліту для резервного копіювання можна знайти в інтернеті. Для цього вполнеподойдут ActiveSync і Windows Mobile Device Center.
3
Початок оновлення, натиснувши на його іконку. Залежно від моделі телефону і оновлення ви побачите той чи мною процес установки необхідних змін системи.
4
Перезавантажте телефон. Це може бути вироблено автоматично залежно від типу оновлюваного пристрою. Якщо ваш телефон не перезавантажиться сам, вам буде запропоновано натиснути відповідну клавішу на екрані, коли він завершить установку всього необхідного.
Зверніть увагу
Не намагайтеся робити які-небудь телефонні дзвінки або відкривати будь-які додатки на вашому телефоні при зміні ОС Windows Mobile. Це може привести його в повну непридатність.
Корисна порада
Ви можете автоматично отримувати повідомлення про появу нових версій програмного забезпечення, вибравши відповідну функцію в меню налаштувань телефону. Встановлюйте лише ліцензійну версію, щоб уникнути апаратних сбоев.Некоторие телефони можуть вимагати, щоб акумулятор мав як мінімум 50% заряд, щоб оновити Windows Mobile. Рекомендується провести повну зарядку телефону перед оновленням системи.