Як визначитися з метою в житті.

Під час катастроф, епідемій, воєн мета життя людини - перемогти вистояти, вижити. А ось у мирний спокійний час знайти мету життя набагато складніше. Оточений всілякими благами цивілізації, забезпечений всім необхідним, людина не знає, чому присвятити своє життя.
Інструкція
1
Якщо ви - вчорашній випускник, щойно вступив у доросле життя, то визначитися з метою життя вам особливо важко. У сучасному суспільстві мета життя тісно пов'язують з професійною діяльністю і матеріальними благами. Це можна відобразити в схемі «Освіта - кар'єра - добробут (квартири, машина, дача, яхта і т.д.)». Даний сценарій не приведе вас до духовного зростання і самореалізації. Якщо ви хочете дійсно не дарма прожити своє життя, то видозмінити цю схему наступним чином «Мета - діяльність (добробут здесь - наслідок діяльності)».
2
Визначення мети в даному випадку первинне. Не бійтеся ставити великі цілі. Генри Форд сформулював собі глобальну мету "Доступний автомобіль - кожному американцеві». І маючи тільки одну модель тільки одного кольору, він домігся грандіозних успіхів і увічнив своє ім'я в історії всесвітнього бізнесу.
3
Не думайте, що все вже винайдено до вас, і можливості домогтися таких видатних результатів давно вичерпані. Якщо ви має достатньо ентузіазму і знань, то у вас все вийде.
4
Якщо ви не готові до настільки масштабних дій, то можете вибрати не менше благородну, але більш скромну мету - домогтися благополуччя своєї родини. Погляньте на своїх батьків, дідусів, бабусь. Вони багато в чому себе обмежували, щоб ви росли щасливим і безтурботним дитиною. Вибравши метою звий життя турботу і допомогу своїй сім'ї, ви досягнете успіху в професії, тому що вами керуватиме найсильніше почуття - почуття любові.
5
Якщо ви не можете визначитися, який вид діяльності вибрати для досягнення своєї мети, то пам'ятайте два важливих моменти. По-перше, вибирайте професію згідно вашим здібностями, а не громадському престіжу.Чтоби знати напевно, до якого виду діяльності у вас є природні дані, зверніться до психолога. І, по-друге, пам'ятайте, що в кожній роботі є свої складності, іноді вельми серйозні. Раптово нахлинули труднощі - це не привід змінювати сферу діяльності, а можливість довести собі, що можеш багато чого. Адже ви боретеся нема за ниці, честолюбні інтереси, а за благополуччя найдорожчих вас людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YAR89hu1BFw