Як об'єднати файли Word. Як в ворде об'єднати малюнки.

Об'єднання декількох електронних документів в один необхідно для створення великої наукової роботи, або електронного підручника чи методичного посібника. Це можна здійснити кількома способами: створення одного файлу, або одного головного документа і декількох підлеглих.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма MS Word.
Інструкція
1
Зберіть декілька документів Word, які ви хочете об'єднати в один файл * .doc в одну папку, щоб спростити цей процес. Склеїти документи в Word нескладно, але для цього потрібно знати деякі практичні тонкощі. Найпростіший спосіб склеїти документи Word в один - копіювати і вставити. Це незручно і досить монотонно, до того ж може порушитися форматування.
2
Виконайте об'єднання документів в Word з використанням наступного методу. Створіть спочатку структуру вашого основного документа, залиште сторінку для вставки змісту. На наступній сторінці введіть назву першої частини документа, це може бути глава небудь розділ.
3
Відділяйте частини документа розривами, тоді кожна нова глава буде починатися з нової сторінки, а не після тексту попередньої глави. Розриви додадуть вашому документу більш професійний і закінчений вигляд. Для цього встановіть курсор в кінці глави, виберіть меню «Вставка», далі «Розрив», у вікні, встановіть перемикач на «Новий розділ з наступної сторінки» та натисніть «ОК».
4
Виберіть меню «Вставка», щоб додати текст такого розділу, виберіть пункт «Файл». Відкриється нове вікно «Вставка файлу», в ньому виберіть завантажений, який містить текст глави. Аналогічно вставте решту файлів, щоб об'єднати декілька документів Word в один. У підсумку вийде єдиний документ. Якщо у вихідних файлах були колонтитули, то вони теж будуть перенесені в основний файл без змін.
5
Щоб встановити єдине форматування для всього документа, використовуйте стилі. Для зручної навігації по розділах вашого тексту застосуєте до назв глав/розділів стиль «Заголовок 1», а для підрозділів/пунктів - «Заголовок 2/3».
6
Далі додайте на початку тексту зміст («Вставка» - «Зміст і покажчики»). Тоді на першій сторінці з'явиться зміст, створене з гіперпосилань на сторінки з главами. Для переходу до потрібного розділу просто клацніть мишею по його назві, утримуючи Ctrl.