Як відремонтувати дисковод. сидиром не відкривається Як полагодити.

Комп'ютер без CD-ROM для когось може стати марним, оскільки ви не зможете копіювати музику, грати в CD-ігри або встановлювати нове програмне забезпечення. Але необов'язково відразу купувати новий привід, адже ви можете спробувати відновити його самостійно.
Інструкція
1
Натисніть кнопку вилучення CD-диска, щоб перевірити, чи спрацьовує вона автоматично. Якщо цього не сталося, використовуйте звичайну канцелярську скріпку, щоб відкрити привід. Розігніть її, і вставте в отвір на лицьовій панелі дисковода, злегка натиснувши. Привід повинен відкритися. Перевірте, чи не пошкоджений пластик, і чи немає сміття, який заважає приводу відкриватися і закриватися належним чином.
2
Зайдіть в меню «Пуск» і перейдіть до «Панелі управління». Клацніть по кнопці «Диспетчер пристроїв», а потім натисніть на знак «+», розташований зліва від вашого пристрою CD-Drive. Виберіть "Налаштування". Натисніть на прапорець поруч із варіантом «Автоіз'ятіе», якщо він ще не включений. Натисніть «OK», а потім перезапустіть комп'ютер і спробуйте відкрити привід для компакт-дисків ще раз.
3
Вимкніть повністю живлення комп'ютера, а потім вийміть шнур електроживлення з розетки. Відключіть усі периферійні пристрої комп'ютера, після поверніть системний блок боком. Візьміть викрутку і викрутити чотири гвинти з боків корпусу, потім потягніть за бічну панель і зніміть її.
4
Відкрутіть гвинти, що кріплять привід для компакт-дисків, далі від'єднуйте кабелі, провідні до материнської плати і блоку живлення. Зверніть увагу, можливо, вони зношені і потребують заміни. Видаліть всю пил і сміття навколо приводу. Поставте гвинти на місце, а потім підключіть всі кабелі назад. Встановіть назад бічну панель на корпусі. Увімкніть комп'ютер.
5
Зайдіть в «Панель управління» і виберіть «Диспетчер пристроїв». Клацніть правою кнопкою миші по значку приводу для компакт-дисків і знову зайдіть в "Налаштування". Натисніть на вкладку «Драйвери», а потім «Перевірити на наявність драйверів». Завантажте та встановіть новий драйвер, оновивши його до останньої версії, якщо вона доступна.
6
Зверніться до виробника вашого привід CD-ROM для його заміни або ремонту по гарантії, якщо пристрій як і раніше не працює.