Як підняти тестестерон.

Тестостерон є основним чоловічим статевим гормоном. Недолік цього гормону у чоловіків веде до низької статевої активності, зменшення м'язової маси, відкладенню зайвого підшкірного жиру, а також до безсоння, дратівливості, депресії. Так як же підняти рівень тестостерону без звернення до лікарів?
Інструкція
1
Висипайтесь вночі Повноцінний нічний сон - необхідна умова здорового організму. В біології відомі так звані циркадні ритми організму, яких у людини налічується більше сотні. Під час сну ці циркадні ритми упорядковуються. Ендокринна система переходить в інший режим роботи, в порівнянні з періодом неспання, підвищуючи рівень різних гормонів, у тому числі і тестостерону. Так, будь-який чоловік знає про те, що під час сну трапляється мимовільна ерекція, що якраз і є свідченням потужного викиду тестостерону в кров. Якщо сон недостатній, неминучі гормональні збої, в тому числі і пониження рівня тестостерону в крові. Чоловік, який не висипається, ризикує взагалі забути про свою чоловічої силі.
2
Пильнуйте днем Дослідження вчених довели прямий зв'язок між сонячним світлом і репродуктивною функцією, здатністю до розмноження. Експерименти проводилися з тваринами, проте їх результати справедливі і щодо людей. При відсутності освітлення протягом декількох діб у тварин значно знижувався рівень тестостерону, а статеві органи зменшувалися в розмірах. Щоб отримувати більшу порцію денного світла, відмовтеся від звички спати вдень, більше бувайте на свіжому повітрі.
3
Харчуйтеся правильно Для синтезу тестостерону необхідно: - присутність в харчуванні всього комплексу вітамінів. Особливо важливо не допускати дефіциту вітамінів С, Е і F. Вітамін С у великій кількості міститься в свіжих овочах і фруктах (в першу чергу, в цитрусових, в білокачанної капусті), ягодах. У зимовий час достатня кількість вітаміну С можна отримати з відвару шипшини, горобини. Вітамін Е міститься в рослинних оліях, з яких потрібно вибирати нерафіновані. Вітамін F присутній в рослинних оліях і жирній рибі; - Присутність в харчуванні комплексу мінералів, насамперед цинку, який безпосередньо бере участь у виробленні тестостерону. Джерелом цинку є яловичина, насіння гарбуза і соняшнику, яйця, сардини, арахіс, кедрові і волоські горіхи; - Присутність в харчуванні достатньої кількості жирів і білків; - Обмеження солодкого і мучного, оскільки ці продукти сприяють відкладенню жиру і таким чином знижують рівень тестостерону.
4
Забезпечте собі фізичні навантаження Добре підійдуть помірні аеробні навантаження (плавання, біг, їзда на велосипеді), які можна поєднувати з такими ж поміркованими тренуваннями, спрямованими на розвиток москалів (вправи з гирями, штангою , підтягування, віджимання). Водночас намагайтеся не перевтомлюватися, інакше ефект буде прямо протилежним тому, який ви очікуєте.
5
Підтримуйте підходящий психологічний настрой Помічено, що найвищий рівень тестостерону буває у чоловіків, зайнятих у професіях, пов'язаних з високим ризиком або ж містять такий собі змагальний компонент. Іншими словами, у чоловіків, які постійно повинні пам'ятати, що вони чоловіки. Частіше нагадуйте собі про це і ви.