Як пофарбувати мопед. мопед regal raptor ремонт.

Фарбування за допомогою аерозольного балончика - найпоширеніший спосіб самостійно змінити колір свого мопеда або скутера. Вартість витрат прирівнюється до вартості самих балончиків, а відсутність необхідності готувати фарбу для пульверизатора значно спрощує справу.
Вам знадобиться
  • - 7-10 балончиків з емаллю потрібного кольору об'ємом 500 мл;
  • - 4-5 балончиків з лаком;
  • - наждачний папір різного ступеня абразивності.
Інструкція
1
Приготуйте мопед до фарбування. Для цього зніміть всі пластикові облицювання, які плануєте фарбувати. Якщо плануєте змінювати колір інших деталей мопеда (дисків, глушника, повітряного фільтра) - знімайте їх теж. Ретельно очистіть всі деталі з обох сторін від бруду і пилу.
2
Обробіть наждачним папером всі зняті деталі. Облицювання з великими подряпинами спочатку відшліфуйте грубозернистою наждачкою, потім більш дрібної, і на закінчення - нулевкой. Якщо подряпин немає, обробляйте відразу самої дрібнозернистої. Попередження: на невідшліфованому перед фарбуванням пластиці фарба швидко тріскається і опадає. Після шліфування всі деталі ретельно отмойте від шматків наждачного паперу і пилу.
3
Для забарвлення використовуйте емаль середнього цінового діапазону. Придбайте емаль з запасом: якщо її не вистачить, не потрібно буде шукати таку ж. Лак можна використовувати більш дешевий. В якості місця проведення робіт виберіть добре вентильованому приміщенні або безлюдне місце на відкритому повітрі.
4
Приготуйте м'яку вологу ганчірку для витирання патьоків фарби. Ознайомтеся з інструкцією на балончику з емаллю. Перед початком інтенсивно струшуйте аерозольну упаковку протягом 3-4 хв. При недостатньому досвіді проведення фарбувальних робіт, потренуйтеся в фарбуванні на якомусь сторонньому предметі. Заздалегідь змочіть під або землю в місці фарбування, щоб прибити пил.
5
Фарбування проводите з відстані 30-40 см від оброблюваної поверхні. Нанесіть не менше 2 шарів фарби з проміжком 10-20 хвилин між ними. При появі патьоків, відразу видаляйте їх приготовленої ганчіркою. Великі деталі офарблюйте, рухаючи балончик уздовж поверхні з рівномірною швидкістю. На дрібні деталі нанесіть фарбу круговими рухами з закручується спіраллю.
6
Лакування проведіть аналогічним чином після повного висихання фарби протягом 50-60 хв. При використанні гарного лаку НЕ розбризкуйте продукт занадто близько до поверхні, щоб уникнути патьоків і тріщин. Дешевий лак, навпаки, наносите з близької відстані. Лакировку проведіть в декілька шарів.
7
Самій дрібним наждачним папером приберіть огріхи лакофарбового покриття. Ретельно просушіть всі деталі протягом доби і встановіть на мопед.