Як порахувати корінь в п'ятому ступені.

Операція знаходження кореня п'ятого ступеня без використання сучасних можливостей обчислювальної техніки звелася б, напевно, до досить виснажливим математичних обчислень або пошукам потрібних чисел в будь-яких таблицях. Але якщо під рукою є комп'ютер або хоча б можливість вийти в інтернет з будь-якого мобільного пристрою ця операція відніме від вашого часу від сили одну хвилину.
Інструкція
1
Використовуйте обчислювачі, вбудовані в деякі пошукові системи - це спосіб, який вимагає найменше зусиль. Наприклад, для знаходження кореня п'ятого ступеня з числа 16807, перейдіть на головну сторінку пошукової системи Google і введіть такий запит: 16807 ^ (1/5). Тут значок ^ позначає операцію піднесення в ступінь, а п'ятірка, поставлена в знаменник дробу 1/5, інвертує цю операцію, роблячи з функції знаходження ступеня функцію знаходження кореня. Аналогічний обчислювач є і в пошуковій системі Nigma.
2
Інший спосіб - скористатися програмою зі складу операційної системи Windows, що імітує інтерфейс калькулятора. Вона запускається з головного меню системи на кнопці «Пуск» - посилання «Калькулятор» поміщена в секцію «Службові» підрозділу «Стандартні» розділу «Всі програми". Можна запустити її і по-іншому - через стандартний діалог запуску програм, що викликається на екран одночасним натисканням клавіш win і r. В цьому діалозі потрібно ввести команду calc і клікнути на кнопку «OK». Після її запуску вам слід включити «інженерний» або «науковий» інтерфейс цієї програми, вибравши відповідну команду в розділі «Вид» її меню.
3
Введіть подкоренное число з клавіатури або клікаючи курсором миші по потрібним цифрам в інтерфейсі програми. Потім поставте позначку в чекбоксі, відзначеному написом Inv - це сигнал калькулятору про те, що натискання кнопки будь-якої функції повинно сприйматися з точністю до навпаки. Після цього замість функції зведення в ступінь виконуватиметься операція витягання кореня. Клацніть по кнопці з символами x ^ y і введіть показник ступеня (5), а потім натисніть клавішу enter. Калькулятор розрахує значення і відобразить його в інтерфейсі калькулятора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G0V_Diykj5w