Як перевірити вебкам.

Використання веб-камери дає людині масу можливостей: створювати фотографії, спілкуватися з людьми і бачити їх, перебуваючи в різних кінцях світу і багато іншого. Але у деяких людей виникають складнощі відразу після покупки цього пристрою. Як підключити, як налагодити, як перевірити веб-камеру? Немає нічого простіше.
Інструкція
1
Спочатку підключіть веб-камеру до комп'ютера через USB-порт. Якщо камера вже вбудована в ваш комп'ютер, пропустіть цей крок.
2
Всі сучасні камери визначаються системою автоматично. Якщо Windows сам розпізнав пристрій і почав установку драйверів, все в порядку. Але існують деякі старі моделі камер, які вимагають ручної установки драйверів. Для цього зайдіть в "Пуск - Панель управління - Перегляд сканерів і камер".
3
Відкриється діалогове вікно зі списком підключених сканерів і камер. Якщо в списку відсутній шукана модель, перевірте правильність її підключення до комп'ютера. Натисніть "Оновити". Кнопкою "Додати пристрій" запустіть майстер установки сканера або камери.
4
Дотримуйтесь покроково інструкції. Виберіть виробника і модель пристрою із запропонованого списку. Якщо у вас є інсталяційний диск, вставте його в дисковод і натисніть кнопку "Установити з диска". Якщо диска немає, натисніть "Далі".
5
Введіть ім'я пристрою або виберіть вже запропоноване. Знову натисніть "Далі". Майстер завершив установку. Натисніть кнопку "Готово", щоб закрити майстер, кнопку "Назад" - щоб повернутися і змінити будь-які параметри установки.
6
Тепер вам необхідно запустити програму, яка буде використовувати вашу веб-камеру. Зазвичай такі програми йдуть разом з драйверами на настановних дисках, які додаються до камер. Якщо такий програми немає, скачайте її в інтернеті або купіть диск, встановіть на свій комп'ютер і включіть. Найпопулярнішими програмами, що використовують веб-камери, на сьогоднішній день є Skype, mailAgent, WebCamMax та інші.
7
Після запуску програма сама визначить наявність камери. Якщо буде потрібно, налаштуйте параметри у відповідному розділі. Якщо камера і програма працюють нормально, значить ви все робили правильно.