Як зробити красиву візитку.

Візитка виготовляється з високоякісної поліграфічної паперу, картону або пластику, а іноді навіть з металу або дерева. Вона містить контактну інформацію про власника - конкретну людину або організації. Існує кілька стандартів, що визначають розміри візитних карток, а також загальноприйняті в конкретних спільнотах правила їх оформлення. У Росії в найбільшій мірі поширені карти розміром 50 на 90 міліметрів. При сучасному рівні комп'ютеризації не представляє складності створити візитну картку самостійно.
Інструкція
1
Зробіть це за допомогою текстового процесора Microsoft Office Word. Запустивши програму, клацніть по великій круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна і виберіть в меню пункт «Створити». На весь екран відкриється вікно з трьох вертикальних секцій, в ліву з яких вміщено список шаблонів - відшукайте і клацніть у ньому рядок «Візитні картки». У центральну секцію буде завантажений перелік наявних на сервері Microsoft шаблонів цього типу - виберіть найбільш вас влаштовує варіант і натисніть кнопку «Завантажити».
2
Відредагуйте завантажений шаблон - заповніть контактні дані, при необхідності замініть зображення, кольори та інші елементи оформлення. Цей шаблон вже готовий до друку, тобто макети візиток розмножені і розміщені на друкованому аркуші. Залишиться тільки роздрукувати його на папері потрібного вам якості.
3
Скористайтеся графічним редактором, якщо у вас є навички роботи з такою програмою. В інтернеті можна знайти готові шаблони візиток у форматі Adobe Photoshop і CorelDraw, на основі яких ви можете створити свій унікальний варіант з використанням можливостей графічного редактора. Такі шаблони візиток і бізнес-наборів, що включають в доповнення до візитних карток ще й варіанти оформлення конвертів, фірмових бланків, логотипів, можна знайти в мережі як в платному (наприклад, тут - http://templatemonster.com/corporate-identity.php ), так і в безкоштовному (наприклад, тут - http://smashinghub.com/business-card-templates.htm) варіантах.
4
Встановіть якусь програму, спеціалізовану саме на створенні візитних карток. Наприклад, це може бути додаток Mojosoft BusinessCards MX, «Майстер візиток», Business Card Studio та інші.
5
Скористайтеся онлайн-сервісами, що пропонують інструменти для самостійного створення візитних карток на основі шаблонів безпосередньо в браузері. Такий безкоштовний сервіс можна знайти, наприклад, на сторінці http://vizitki-besplatno.ru. Результатом вашої роботи тут буде документ у форматі pdf, який згенерують скрипти сервісу.