Як зробити вікно гри на весь екран. Як зробити великий екран грі.

Користувачі часто стикаються з ситуацією, коли програма працює некоректно. Найчастіше це трапляється з комп'ютерними (особливо казуальними та інді) іграми. Приміром, щоб запустити деякі ігри в повноекранному режимі, треба докласти масу зусиль.
Інструкція
1
Розширте вікно в налаштуваннях гри, якщо додаток наполегливо запускається в віконному режимі. Вам слід знайти в налаштуваннях гри два пункти. Перший - «Віконний режим». Відзначте прапорцем цю опцію і гра повинна розгорнутися на весь екран. Якщо такого пункту в меню немає, спробуйте пошукати «Дозвіл» або «Розмір вікна». Виставивши один з цих параметрів на максимум, ви встановите певний компроміс: технічно програма все ще буде працювати у віконному режимі (з усіма витікаючими незручностями), але, в усякому разі, вікно буде займати весь простір екрану.
2
Зменшіть дозвіл екрана. Клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть «Властивості» (для Windows 7 це буде пункт «Дозвіл екрану»). Змістите повзунок вниз, до значення 800х600: всі ярлики і меню «Пуск» збільшаться, однак збільшиться і вікно гри - тепер воно буде розгорнуто на весь екран.
3
Перевірте комбінації клавіш. Базовим поєднанням, працюючим в більшості ігор, є «Alt» + «Enter», однак навіть ці гарячі клавіші спрацьовує далеко не завжди. Цілком можливо, що розробники змінили комбінацію клавіш - не зайвим буде вивчити readme -файл в папці з грою, або поцікавитися у користувачів на тематичному форумі. Крім того, можете спробувати використовувати комбінацію "Alt" + «Tab» - вона теж допомагає в деяких випадках.
4
Перевірте, чи не запускається чи гра з певним параметром. Для цього клікніть по ярлику гри правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Подивіться в поле «Об'єкт»: ви повинні побачити щось подібне D: \ Games \ dungeon_keeper \ dkeeper \ keeper95.exe. Якщо рядок виглядає саме так - значить все вірно. Однак, якщо після .exe варто приписка -windowed, видаліть цю команду. Це - параметр запуску, дослівно переводить як «віконний», і саме його наявність змушує гру запускатися не на весь екран.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oXtDblD-jU0