Як зробити фонтанчик своїми руками. фонтан своїми руками.

Відпочинок може бути різним. Хтось проводить час біля телевізора, хтось вирушає в подорож. Спогади про красивих місцях, дзюркоті струмка, співі птахів залишаються в пам'яті, зберігаються у фотоальбомі. Хочете перетворити банальні спогади про подорож до ексклюзивну річ? Створіть свій власний фонтанчик, перетворите вечора в сеанси повної релаксації.
Вам знадобиться
  • - глиняний горщик;
  • - камені;
  • - насос для циркуляції води;
  • - пластикові трубки діаметром від 4 до 12 мм;
  • - герметик.
Інструкція
1
Майте на увазі, кромедекоратівной функції домашній фонтан грає ще й корисну роль. Вода є природним зволожувачем повітря в комнате.Виберіте сувеніри, привезені з відпочинку, пустіть в справу черепашки, камінчики, будь-який цікавий матеріал.Найдіте підходящу ємність, врахуйте, що посуд не повинна пропускати воду. Можливо, у вас є старі глиняні вази, керамічні предмети - все це може стати корпусом фонтана.
2
Якщо ви хочете, щоб ваш фонтан був схожий на водоспад, створіть ефект туманного хмари за допомогою діффузора.Для невеликого водоспаду достатньо 30 Вт-ного приладу. Доповніть ваш фонтан цікавими рослинами. «Посадіть» справжню лілію, прикрасьте «водойма» водорослямі.Обратіте увагу на штучні зелені украшенія.Ітак, матеріали для фонтану ви знайшли, вивчивши наступний крок, ви зможете його зібрати.
3
Почніть з насоса: надіньте трубочку на штуцер, стежте, щоб довжина трубки відповідала висоті фонтана.Возьміте приготовлену ємність, помістіть насос на саме дно, постарайтеся замаскувати його камінчиками, мушлями, міцно зафіксіруйте.Уложіте рослини, фонтан прикрасьте за своїм розсуд. Наповніть ємність водою, стежте, щоб її було достатньо для насоса. Увімкніть насос, огляньте фонтан - чи все вас влаштовує? Відріжте зайву трубку, закріпіть герметиком і її, і насос.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fncjgx6BG2I
Зверніть увагу
Не встановлюйте фонтан в занадто вологому приміщенні.
Корисна порада
Не забувайте, про те, що фонтан потребує догляду. Міняйте воду, чистите ємність.