Як синхронізувати звукову доріжку. Як синхронізувати звук в sony vegas.

Синхронізацію відео зі звуковою доріжкою можна зробити за допомогою програми Windows Movie Maker, яка поставляється з усіма версіями Windows. Можна вибрати і більш складні програми для редагування, наприклад, Sony Vegas, Adobe Premiere Pro або Final Cut.
Інструкція
1
Відкрийте Windows Movie Maker. Його можна знайти, увійшовши в меню «Пуск», «Програми», а потім натиснувши на кнопку Windows Movie Maker. Додаток створить новий проект.
2
Імпортуйте відео в програму. Натисніть на кнопку «Імпорт медіа файлів» в лівому верхньому кутку екрану Movie Maker і використовуйте навігатор для імпорту аудіо та відео файлів. Після визначення програмою вони з'являться в розділі "Імпортовані файли».
3
Виділіть файли і перетягніть їх в «Розкадрування». Кожен файл з'явиться на панелі: у верхній частині - відео, в нижній - звук.
4
Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші на звуковій доріжці. Перетягніть її зліва направо або навпаки. Виконавши це, ви зміните її становище стосовно відео. Експериментуйте і знайдіть найкращий варіант, коли аудіо буде повністю синхронізовано з відео. Це може зайняти декілька хвилин. Переконайтеся, що синхронізація є точною. Як тільки ви розмістите звукову доріжку, запустіть перегляд відео і перевірте його.
5
Натисніть «Файл», потім «Зберегти фільм». Використовуйте провідник системи, щоб вибрати каталог, в який буде відправлено відео. Введіть ім'я файлу і його тип - AVI, MPEG або WMV, які є допустимими. Натисніть на кнопку «Зберегти». Тепер ваше синхронізоване відео експортовано.
6
Скористайтеся однією з інших професійних програм для редагування відео за вибором. Adobe Premiere Pro або Sony Vegas є одночасно простими у використанні і надають свої безкоштовні пробні версії програмного забезпечення. Імпортуйте AVI-файл і перетягніть його на тайм-лінію за допомогою мишки або, вибравши в головному меню «Файл» і «Імпортувати».
7
Клацніть правою кнопкою миші по звуковій доріжці з відео, і натисніть клавішу «Видалити зв'язок», щоб розблокувати її і дозволити переміщатися уздовж тимчасової лінії. Виконуйте перегляд відео, щоб визначити, як проходить синхронізація. Збільште масштаб лінійки для більш точного підгону аудіо. По закінченні роботи збережіть відео і насолодіться його переглядом.