Як вибрати верхній одяг.

При виборі верхнього одягу необхідно враховувати не тільки зовнішній вигляд моделі, а й переваги і недоліки вашої фігури. Також важливо чи підходить одяг до кліматичного поясу вашого місця проживання, способу життя і чи поєднується з рештою гардеробом.
Інструкція
1
Володарям ідеальної фігури підійдуть будь-які моделі - як короткі дуті куртки, так і подовжені фасони. Якщо у вас невелика груди, купуйте верхній одяг з великим коміром з V-подібним вирізом. Високим повним дівчатам підходять довгі пальто А-силуету. Повним дівчатам невисокого зросту варто відмовитися від об'ємної одягу, укороченою, расклешенной від грудей, вибирайте класичні моделі довжиною до середини коліна. Чоловікам невисокого зросту навпроти підходять укорочені куртки або пальто, без зайвого обсягу.
2
Вибирайте верхній одяг залежно від вашого стилю життя: романтичним особам підійдуть пальто в підлогу, активним, енергійним людям буде зручно в теплій короткій куртці, серйозним, діловим - краще зупинити свій вибір на класичній довжині.
3
Беріть до уваги такий фактор як вік - якщо ви молоді - експериментуйте, пробуйте яскраві кольори і сміливі фасони, якщо ви - зріла людина - вибирайте помірний дизайн, спокійні відтінки, підкреслюйте гідності своєї фігури.
4
Перед купівлею верхнього одягу переглянете свій гардероб - напевно вам не підійде класичний плащ або пальто, якщо ви віддаєте перевагу спортивному стилю і кросівки. Продумайте весь свій образ - взуття, сумку, головний убір, рукавички, якщо бюджет не дозволяє підібрати всі ці деталі до обновці, намагайтеся вибрати верхній одяг, яка буде гармонійно виглядати з вже наявними речами.
5
Намагайтеся вибирати одяг з якісних матеріалів. Якщо ви купуєте пальто, вивчіть склад тканини - бажано щоб у складі була шерсть або кашемір. Дублянка або шуба з натурального хутра краще зігріє вас холодною зимою, проте якщо з морально-етичних міркувань ви вважаєте за краще не носити хутро - зупиніться на моделях з штучних матеріалів. Перевірте щільність пуховика - він повинен бути теплим, але не важким.