Як оформити міні-музей.

Міні-музей зазвичай відкривається при якому-небудь установі - бібліотеці, школі, заводі. Він відрізняється від класичного великого музею і площею, і кількістю співробітників. Оформити міні-музей на території організації не так вже й складно.
Інструкція
1
Спочатку приготуйте експонати, які будуть представлені в міні-музеї. Набір речей повинен бути об'єднаний однією загальною темою, наприклад, колекція метеликів або старих фотографій. Визначте, скільки місця буде потрібно під міні-музей. Чи буде він займати окреме приміщення або достатньо буде оформити невеликий куточок.
2
Розробіть концепцію майбутнього музею: які цілі стоять перед творцями, і які завдання необхідно вирішити, хто буде відвідувати, обслуговувати музей. Розробкою концепції зазвичай займається ініціативна група - люди, зацікавлені в створенні музею, як правило, це ентузіасти, які переслідують просвітницьку мету.
3
Навіть маленький музей, який складається з однієї кімнати, повинен мати проект - технічний документ, в якому відіб'ється внутрішня структура. Необхідно зафіксувати на папері розташування в приміщенні майбутньої експозиції
4
Оберіть керівника міні-музею. Саме ця людина буде відповідати за матеріально-технічне забезпечення діяльності: оновлення експонатів, оформлення експозицій. На підтримку може бути створена рада, який розроблятиме план роботи.
5
Будь музей повинен мати інвентарну книгу з пронумерованими сторінками. Це документ, що має постійний термін зберігання. Туди вписуються всі експонати під номерами. Інвентарна книга вноситься в номенклатури справ підприємства.
6
Після підготовки необхідних документів напишіть заяву на ім'я директора з проханням дозволити заснувати на території організації міні-музей. Наказом керівника музей ставиться на баланс організації.