Як повернути закладки.

Хтось сказав, що резервне копіювання врятує світ. У випадку з відновленням закладок в браузері це твердження більш ніж вірно. Якщо ви боїтеся втратити посилання на потрібні вам ресурси, внесені в закладки, час від часу зберігайте їх на жорсткому диску комп'ютера.
Інструкція
1
У браузері MozillaFirefox існує можливість створити резервну копію закладок за кілька кліків миші. Для цього запустіть браузер і у верхньому рядку меню виберіть пункт «Закладки». Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Показати всі закладки» або натисніть клавіші Ctrl, Shiftі B. Відкриється діалогове вікно «Бібліотека».
2
У вікні у верхньому рядку меню знайдіть пункт «Імпорт і резервування» і виберіть команду «Резервне копіювання». Збережіть закладки в папку, в якій потім зможете їх без зусиль знайти. Файл із закладками за замовчуванням має ім'я bookmarks- [рік] - [місяць] - [число] .json. Чи не зберігайте закладки на тому ж диску, на якому знаходиться операційна система - у разі непередбаченої необхідності її перевстановлення закладки будуть втрачені.
3
Щоб повернути закладки, збережені раніше на жорсткому диску, відкрийте вікно «Бібліотека» так, як описано в перших кроках. В меню «Імпорт і резервування» виберіть команду «Відновити», в підміню вкажіть потрібне ім'я файлу. Якщо у вас не відбивається список копій закладок, клікніть «Вибрати файл» і вкажіть шлях до потрібного файлу. Закрийте вікно «Бібліотека».
4
Якщо у вас перестали відображатися візуальні закладки (опція, доступна в доповненні Яндекс.Бар), переконайтеся, що доповнення не відключено. Для цього у верхньому рядку меню браузера виберіть пункт «Інструменти», в розкрився меню клікніть по пункту «Додатки», або натисніть клавіші Ctrl, Shift і А.
5
У вікні, перейдіть в розділ «Розширення» і дочекайтеся, поки відобразиться весь список встановлених додатків. Знайдіть серед них Яндекс.Бар і переконайтеся, що доповнення активно. Якщо ні - натисніть кнопку «Включити» і перезапустіть браузер. Якщо візуальні закладки все ще не відображаються, знову поверніться в розділ «Розширення».
6
Натисніть кнопку «Налаштування» в рядку Яндекс.Бар - відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть на вкладку «Налаштування» і в розділі «Різне» встановіть маркер в поле навпроти рядка «Показувати візуальні закладки при відкритті нової вкладки або вікна». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.