Як налаштувати транспондери.

Для отримання високоякісного зображення супутникового телебачення слід мати добре налагоджену супутникову тарілку, хороший кабель, ресивер, телевізор і параметри для налаштування транспондерів. Залежно від тв приймача, картинка на ньому може бути як просто в цифровому форматі, так і в HD.
Вам знадобиться
  • - супутниковий тюнер (ресивер).
Інструкція
1
Підключіть супутникову антену до супутникового ресивера. Для цього візьміть коаксильной кабель, зачистите його, на кінці накрутіть F-коннектори і з'єднайте конвертер з тюнером через вхід LBNin. Будьте уважні, в цей момент ресивер повинен бути відключений від мережі 220 В, витягніть вилку з розетки.
2
Підключіть супутниковий тюнер до телевізора. Для цього з'єднаєте будь-який з роз'ємів ресивера - scart, тюльпани, антенний вихід, HDMI з доступним на телеприймачі. Після підключення виберіть будь-який зручний канал, тепер на ньому перемикання між програмами будете робити пультом тюнера. Виберіть у ручному режимі - пошук каналу, супутниковий ресивер при цьому повинен бути включений і на його табло повинно світитися число, а не годинник. Збережіть канал на телевізорі.
3
Налаштуйте супутниковий тюнер на прийом сигналу з транспондерів вибраного супутника або групи сателітів. Натисніть кнопку «Меню», потім «антена» або «налаштування», виберіть відповідний супутник, якщо його немає - введіть вручну і встановіть значення на пунктах DiSEqC, позиционер, LNB, 0/12V, спалах тони. Наприклад, для лінійного універсального конвертера LNB частота гетеродина є 9750/10600, для кругового - 10750, для C-BAND діапазона- 5150. Ці технічні характеристики нанесені на етикетку супутникової головки.
4
Оберіть в меню потрібний супутник, встановіть DiSEqC для нього. Найпоширенішим варіантом підключення для кількох сателітів - перемикач на 4 порти. Підключаючи супутникові конвертори до DiSEqC перемикача відзначте, на які входи був кожен з них приєднаний. В меню супутникового ресивера виставте порти DiSEqC перемикача відповідно підключеним супутниковим голівках. Або налаштовуйте кожен сателіт окремо.
5
Додайте потрібний канал на супутниковому ресівері. Для цього необхідно налаштувати транспондери і просканувати їх. Визначити потрібні параметри можна на сайтах www.lyngsat.com або www.flysat.com. Потім введіть їх в меню транспондерів супутника і натисніть кнопку «сканувати». Збережіть отримані канали, робіть цю операцію два рази на місяць, так як супутники можуть змінювати позиції. Якщо канал не знайдений, то це може бути або погано налаштована на прийом антена, або параметри транспондера змінилися. Внесіть оновлені налаштування в список для потрібного супутника і знову проскануйте його.