Як зробити в'язані намиста.

Оригінальні та симпатичні намиста, пов'язані своїми руками, відмінно доповнять просте трикотажне плаття або джемпер. Крім того, вони неодмінно підвищать настрій своєї господині.
Вам знадобиться
  • - великі намистини;
  • - різнобарвна акрилова пряжа;
  • - спиці або гачок.
Інструкція
1
Для створення в'язаних бус підійде яскрава акрилова або мохеровая пряжа або тонкі бавовняні нитки, наприклад, «Ірис». Зв'язати їх можна як за допомогою спиць, так і за допомогою гачка.
2
Зв'яжіть на спицях невеликі квадратики хусткової в'язкою (всі ряди в'яжіть лицьовими). Намистини пофарбуйте акриловими фарбами в тон пряжі. Коли фарба просохне, оберніть намистини пов'язаними квадратиками і акуратно стягніть. Нанизуйте намистини ні нитка, складену вдвічі, або тонку стрічку, причому кожну намистину закріпіть з обох сторін вузликами. Довжина бус повинна бути такою, щоб можна було вільно надіти їх через голову. Нитка зав'яжіть. Тепер можна прикрашати намистом ваш наряд.
3
Якщо ви віддаєте перевагу в'язати гачком, то це, мабуть, кращий спосіб виготовити в'язані намиста. Обв'яжіть кожну намистину пряжею. Для цього зробіть ланцюжок з трьох повітряних петель і в'яжіть по колу, рівномірно додаючи петлі в кожному ряду. У першому ряду пров'яжіть десять петель, у другому в'яжіть по два стовпчики в кожну другу петлю. У третьому - по два стовпчики в кожну третю. У четвертому ряду петлі не додавайте. Дов'язати до середини, вставте намистину і продовжуйте в'язати стовпчиками без накиду, роблячи убавкі. Наприкінці в'язання нитка закріпіть. Обв'яжіть необхідну кількість намистин. Вони можуть бути різного розміру і відтінків. Далі нанизуйте намистини на нитку, закріплюючи кожну з них вузликами з двох сторін.
4
Якщо у вас немає великих намистин, скористайтеся синтепоном або ватою, якими набийте пов'язані кульки, але в цьому випадку намиста будуть дуже легкими і можуть повести себе на одязі найнесподіванішим способом. Ще один спосіб - скористатися фольгою для харчових продуктів. Виріжте з неї невеликі квадрати і скачайте кульки бажаного діаметру. У одержані деталях зробіть отвори, скориставшись для цього шилом.
Сама назва скарбів передбачає їх зберігання в таємних місцях. Намиста, особливо з натуральних каменів, володіють живою енергетикою і вимагають дбайливого зберігання і ретельного догляду.
Вам знадобиться
  • Оксамитова серветка, шкатулка, тканинний мішечок, крейда.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся у співробітника магазина, як зберігати намисто, коли ви їх купуєте. Необхідно володіти хоча б початкової інформацією про купуються мінералах, щоб вони служили вам довше.
2
При зберіганні бус враховуйте, що натуральні камені і мінерали та вироби з них мають індивідуальними властивостями. Хімічний склад визначає їх спосіб зберігання і чищення. В іншому випадку ваші намиста можуть просто втратити свою привабливість і перестануть підкреслювати вашу красу. Періодично діставайте їх на світло і повітря і протирайте оксамитової серветкою.
3
Зберігайте ваші скарби в різних скриньках або тканинних мішечках. Тканина може бути різною: оксамит, шовк, льон і т.д. Це важливо з тієї причини, що металеві складові бус не люблять зіткнень з іншими металами зважаючи окисних і інших хімічних процесів. До того ж, вони можуть подряпати інші намисто. Щоб уберегти намиста від окислення, покладіть невеликий шматок крейди в шкатулку або мішечок.
4
Зберігайте перлинні намиста, загорнувши прикраса у натуральний шовк. При відсутності можливості використання такого, можна взяти будь-який інший натуральний матеріал. Якщо ваші прикраси знаходяться в сухому і жаркому приміщенні, необхідно поряд з ними поставити посудину з водою, щоб забезпечити камінню потрібну вологість. Від нестачі вологи перламутр на перлини тьмяніє. Не зберігайте ваші перлинні намиста в поліетиленовому пакеті та аналогічних пластикових упаковках з тієї ж причини. Не використовуйте вату. Ви можете не знати, що вона містить хлор та інші хімічні складові. А адже навіть слабкий вплив кислот може зіпсувати перли.
5
Бірюзу зберігайте у темному й вологому місці, оскільки вона може зреагувати на присутність органічних речовин, що входять до складу косметичних засобів, і поміняти свій колір. А ось намисто з рожевого кварцу стають блідіше, якщо занадто довго лежать на сонці.
6
Акуратно ставитеся до ваших бусам. Знімайте і одягайте їх з обережністю, не розтягуйте. Придбайте спеціальні тримачі або бюст, якщо ви часто ними користуєтеся. Якщо з якихось причин ви припиняєте носити деякі з них, почистіть і приберіть їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H_nspIj9zOE