Як зробити саморобний автомобіль. саморобний автомобіль своїми руками для дитини.

Практично у кожної людини рано чи пізно з'являється своє власне хобі. Воно дозволяє не тільки скоротати час. але і спробувати самовиразитися в чому-небудь. Наприклад, багато хто любить робити щось власними руками. Таке хобі дуже корисно, так як ви можете зробити багато речей, які необхідні в будинку, своїми руками. Ваша дитина просить машинку? Навіщо витрачати гроші на її покупку, якщо можна самому зібрати дитячий автомобільчик.
Вам знадобиться
  • Інструменти, алюмінієві шасі, колеса від коляски, дерево і пластик, клей-момент, фарби.
Інструкція
1
Почніть з виготовлення ескізу. Його найкраще розробити спільно з вашою дитиною. Це дозволить вам зрозуміти, який саме автомобільчик хоче ваше чадо. Накидайте разом з ним малюнок. Поставтеся до цього з ретельністю, так як саме з цього малюнку вам доведеться складати докладний креслення майбутнього авто. Постарайтеся допомогти дитині максимально використати фантазію. Малюнок може бути не зовсім ідеальним і точним, на ньому повинні бути відображені основні особливості майбутнього засобу пересування.
2
На аркуші ватману виготовте докладне креслення. Від його правильності буде залежати успіх вашої вироби. Пам'ятайте, чим менше помилок буде зроблено в кресленні, тим менше виявиться зіпсованого матеріалу. На кресленні відобразіть всі найдрібніші подробиці конструкції вашої майбутньої машинки. При виконанні креслення не забудьте прорахувати креслення. Врахуйте вага дитини, для якого виготовляється автомобільчик. Один з основних моментів виготовлення - вибір матеріалу. Тут вибір дуже широкий. Більшість сучасних дитячих автомобілів виготовлені із заліза, однак такі автомобільчики дуже травмонебезпечні. Краще всього вибрати дерево і пластик. Ці матеріали дуже легко обробляються. З дерева можна зробити основну конструкцію, а із пластмаси всі зовнішні деталі. З алюмінію можна зробити, наприклад, шасі автомобільчика.
3
Виготовте всі необхідні деталі згідно з розробленим кресленням. Ретельно наносите на заготовки розмітку. Після виготовлення деталей зробіть першу примірку. Все має ідеально підходити один до одного. Якщо ви виявите нестикування, то їх потрібно ретельно усунути. Після цього зберіть машинку. При складанні використовуйте саморізи і клей. Краще всього використовувати клей-момент. Відкладіть автомобіль в сторону і дайте йому просохнути.
4
Вибір коліс - також немаловажний крок. Якщо машинку планується використовувати тільки вдома, то можна зробити колеса з дерева. Якщо дитина буде кататися на автомобільчику по вулиці, то тоді встановіть колеса з гумовими шинами, наприклад, від коляски. Встановіть шасі і колеса на машинку і перевірте працездатність вироби. Ви виготовили модель. на якій дитина буде котитися, відштовхуючись ногами від землі. Можна модернізувати машинку, встановивши педальний механиз від велосипеда. Залишається тільки прикрасити виріб і подарувати його вашій дитині.