Як налаштувати інтернет на телефоні Samsung c5212. Какастроіть інтернет в телефоні сумісного.

Після придбання нового телефону, що підтримує дві СІМ-карти, Samsung c5212, у користувачів операторів різних мереж виникають проблеми з отриманням доступу до мережі інтернет. Ви можете досить просто виправити це, здійснивши деякі дії, маючи при собі тільки дану модель телефону в робочому стані.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон моделі SAMSUNG C5212.
Інструкція
1
Оберіть відповідний вам варіант доступу в мережу (через WAP або WWW), вставте в телефон СІМ-карту (-и) і перевірте, чи не чи отримали ви налаштувань від оператора автоматично. Це можна зробити, спробувавши вийти в інтернет, не оновлюючи налаштувань. Якщо з'єднання здійснити не вдалося, спробуйте встановити настройки вручну.
2
Увійдіть в налаштування інтернету в телефоні. Щоб потрапити туди, спочатку увійдіть в меню телефону Samsung c5212. Далі відкрийте пункт «Настройки». У цьому пункті ви побачите кнопку «Зв'язок», яку теж потрібно відкрити. Виберіть пункт «Параметри Інтернет», в якому створіть «Новий профіль». При створенні нового профілю вкажіть «Ім'я профілю» (воно може називатися просто «Ім'я») і створіть нову «Облікову запис».
3
Далі введіть потрібні налаштування, які можуть вам продиктувати оператори стільникових мереж. Якщо вони цього не зробили або для вас ця послуга на даний момент не представляється можливою з якої-небудь причини, скористайтеся настройками, які наведені нижче: Налаштування інтернету для абонентів мережі «Білайн»: · Ім'я облікового запису: «Білайн GPRS» (також можете вибрати своє) · Ім'я користувача: «beeline»; · Пароль: «beeline» · Проксі: «вимкнути» · Канал даних: «GPRS» (якщо запит на цю функцію надійде) · APN (точкавхода): beeline.internet.ru Налаштування інтернету для абонентів мережі «МТС»: · Ім'я облікового запису: «MTSGPRS» · Ім'я користувача: «mts» · Пароль: «mts» · Канал даних: «GPRS» (якщо запит на цю функцію надійде) · APN (точка входу): internet.mts .ru Налаштування інтернету для абонентів мережі «Мегафон» · Ім'я облікового запису: «MegafonGPRS» · APN (точка доступу): internet.msk (Москва), .ugsm (Урал), .ms (Центр. Регіон), .nw (Сев.-Зап. Регіон), .kvk (Сівши. Кавказ), .volga (Поволжя), .dv (Далекий Схід), .sib (Сибір), .ltmsk (Москва, лайт-абоненти) · Ім'я користувача: «gdata» (тільки для абонентів Москви, для інших: «порожньо») · Пароль: «gdata» (тільки для абонентів Москви, для інших: «порожньо») · Запит пароля: «викл».
Корисна порада
Якщо ви все ж не змогли налаштувати інтернет, зверніться до «Яндекс-сервісу», який надішле їх по СМС.
Функція автоматичного підключення до інтернету при завантаженні ОС Windows може виявитися корисною, як і всі інші опції автоматизації. Рішення даної задачі не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і зніміть прапорець в рядку «Запитувати ім'я, пароль ...» групи «Параметри» в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Повторно викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити ярлик». Перемістіть створений ярлик в папку автозавантаження або поверніться в головне меню "Пуск" для альтенатівного методу налаштування автоматичного підключення.
3
Перейдіть в пункт «Усі програми» і розкрийте посилання «Стандартні». Розгорніть вузол «Службові» і виберіть розділ «Призначені завдання». Скористайтеся командою «Додати завдання» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть пункт «Робочий стіл». Вкажіть створений ярлик на автоматичне підключення і застосуєте прапорець в рядку «При завантаженні комп'ютера» в новому діалоговому вікні диспетчера. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Далі» і надрукуйте свій пароль адміністратора комп'ютера в віконці запиту системи, Застосуйте збережені зміни, натиснувши кнопку OK.
4
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для того, щоб змінити параметри відновлення з'єднання при обриві зв'язку в автоматичному режимі, і знову перейдіть в пункт "Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і застосуєте прапорець в рядку «Перезвонить при розриві зв'язку» групи «Параметри» в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.