Як створити свою пошту.

Без електронного ящика не обходяться багато користувачів інтернету. Він необхідний для реєстрації та листування на різних ресурсах. Як створити пошту, повинен знати і новачок всесвітньої мережі. Зробити поштовий ящик зовсім просто. Існує безліч сервісів, на яких можна зареєструватися і завести електронну адресу.
Інструкція
1
Виберіть веб-ресурс, на якому ви будете створювати емейл. Найчастіше вибирають mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, google.com. Практично різниці між ними не існує. Якщо вам потрібна листування із закордонним другом, то краще скористатися поштою Гугл. Реєстрація в таких сервісах безкоштовна, однак, є спеціальні веб-сайти для корпоративного клієнта. Вона займає не більше 5 хвилин. Як правило, всі етапи по реєстрації схожі.
2
Зайдіть на веб-ресурс http://gmail.com .З правого боку екрану ви помітите «Створіть акаунт». Ви повинні натиснути цю кнопку. В запропонованій формі необхідно вказати вашу інформацію: прізвище, ім'я, логін. Потім придумайте надійний пароль, який повинен мати не менше восьми символів.
3
Далі вводите такі відомості, як секретне питання. Вам необхідно і придумати відповідь на нього. Встановіть настройки, вибравши місце розташування. Введіть код з картинки. На завершення потрібно прийняти умови угоди, і ваша пошта вже створена. Можна показати й інший варіант реєстрації на наступному сервері.
4
Увійдіть на сайт yandex.ru. Знайдіть кнопку «Завести поштову скриньку». Напишіть свої дані, придумайте нік для електронної адреси. Звичайно, логін пишіть латинськими буквами і тисніть «Далі». Потрібно вигадати цікавий пароль для ящика.
5
Заповніть поля по секретному питанню і дайте відповідь по ньому. Потім вводите символи з зображення. Це для того, щоб показати, що ви реальний користувач. Залишилося тільки натиснути «Зареєструвати». Якщо ви вдало зареєструвалися, то вам відкриється сторінка емайл з привітанням від цього ресурсу. Тепер ви можете відсилати електронні листи. Яндекс. Пошта має простий інтерфейс, в ньому можуть легко розбиратися навіть користувачі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ghgwAaF1P20
Корисна порада
Якщо ви вибрали mail.ru, то скористайтеся спеціальною програмою під назвою Mail.Ru-Агент. Скачавши такий додаток, ви можете спілкуватися з друзями і стежити за вступниками листами.
Незамінним супутником у роботі компанії є електронна пошта. З її допомогою ведуть переговори, залучають і інформують клієнтів, обмінюються документами і т.п. Зараз дуже престижно мати власну корпоративну пошту . Для її створення потрібно купити домен, вказати сервери, які будуть підтримувати домен, створити ящик з логіном і почати користуватися.
Вам знадобиться
  • - домен;
  • - кілька серверів;
  • - електронний ящик;
  • - логін.
Інструкція
1
Для обслуговування поштової системи підприємств корпоративна пошта є ідеальним варіантом. Часто доменне ім'я йде як частину контракту на хостинг сайту. Але якщо у вас немає власної сторінки в інтернеті, для її створення купите доменне ім'я у реєстратора DNS (Domain Name System) і перетворіть на адресу конкретного сервера, який обробляє ваш сайт або пошту .
2
Зараз реєстрацією доменних імен займається безліч фірм, виберете, яка з них вам більше підходить за цінами і якістю обслуговування. Вартість домену залежить від його зони і починається від 600 рублів. При реєстрації вкажіть сервери, які будуть підтримувати домен - їх потрібно не менше двох (один первинний і кілька вторинних). Також визначіться з тим, який з серверів буде обробляти і зберігати інформацію.
3
При цьому зверніть увагу на кількість користувачів (коли їх менше 15, краще скористатися зовнішнім хостером, коли більше 50 - бажано мати свій сервер), наявність сервера і можливість кваліфікованого обслуговування поштового сервера персоналом фірми. Якщо ви в змозі мати власний сервер, то витрати з оплати домену та трафіку складуть від 600 рублів на рік. Пошту можна відкрити на власному сайті, а якщо він вам вже не потрібен, зареєструйте домен без сайту. Тоді пошта працюватиме, хоча сам сайт немає.
4
Коли немає можливості возитися із власним сервером, купите послуги віртуального сервера у вашого реєстратора доменного імені. Ціна на послугу починається від 120 рублів на місяць. В цьому випадку постачальники послуг візьмуть на себе всю роботу з обслуговування та налаштування сервера.
5
Зовнішнім хостингом займається безліч компаній: ваша задача вибрати серед них найбільш оптимальний варіант. Після того як ви придбали домен, створіть на ньому поштовий ящик з будь-яким логіном і введіть пароль. При створенні корпоративної електронної пошти не спокушайтеся на надмірно низькі ціни, оскільки зазвичай вартість послуг пропорційна якості обслуговування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dRhdx9CTfMI