Як поміняти хрестовину ВАЗ.

Автомобілі, що мають задній привід, технічно не можуть обходитися без карданної передачі. З її допомогою крутний момент від двигуна передається на задні колеса і машина рухається. Тому її технічний стан має бути на найвищому рівні. Інакше в дорозі карданна передача може обірватися і створити, тим самим, аварійну ситуацію. Одним із слабких місць на ній є хрестовина, яку періодично слід замінювати.
Вам знадобиться
  • - струбцина;
  • - молоток з дерев'яною виколоткой;
  • - ріжковий ключ на 13, на 17;
  • - торцева головка на 13;
  • - мастило ФИОЛ-2У;
  • - лещата.
Інструкція
1
Розберіть карданную передачу. Для цього встановіть автомобіль на оглядову яму або підйомник. У першому випадку зафіксуйте передні колеса, поставивши упори-башмаки з двох сторін. Відпустіть «ручник», поставте важіль КПП в нейтральне положення. Підніміть задній міст, щоб колеса могли вільно обертатися. Видаліть кронштейн безпеки.
2
Зафіксуйте еластичну муфту і відверніть гайки болтів, провертаючи вал. Витягнете їх і приберіть фіксатор. Від'єднайте від заднього редуктора, відкрутивши чотири самоконтрящиеся гайки ріжковим ключем на 13, задню частину карданного валу. Зніміть пружину троса гальма стоянки. Візьміть торцеву головку на 13 і від'єднайте від кузова автомобіля підвісний підшипник. Зніміть карданну передачу, подавши її в бік передньої частини автомобіля.
3
Очистіть і вимийте вали, перевірте шарніри на плавність і легкість провертання вилок. Огляньте хрестовину. Якщо є порушення, а саме стукіт і руйнування підшипників, то її слід замінити. Для цього нанесіть мітки на зв'язані деталі, щоб при розбиранні встановити їх на колишнє місце, це не порушить центрування карданної передачі. Встановіть передній вал в лещата. Візьміть щипці і видаліть стопорні кільця хрестовини. Нанесіть мітки на них, щоб також встановити на місце при складанні.
4
Візьміть струбцину або дерев'яну вибивач з молотком і випрессуйте підшипники хрестовини. Перевірте місця їх посадки, вони не повинні бути развальцовани, інакше замініть вилку. Візьміть нову хрестовину, змастіть її шипи (нанесіть тонкий шар, щоб не утворилася повітряна подушка) і підшипники мастилом ФИОЛ-2У.
5
Вставте хрестовину в вилку. Надіньте на них корпуси підшипників з голками та запресуйте, щоб можна було зафіксувати їх стопорними кільцями. Встановіть останні на свої місця. Перевірте осьової хід хрестовини. З урахуванням зазору, встановіть відповідне стопорне кільце, яке має п'ять розмірів по товщині і пофарбовані в певний колір: 1,5 мм (не пофарбовані), 1,53 мм (темно-коричневий), 1,56 мм (синій), 1, 59 мм (чорний), 1,62 мм (жовтий). Зберіть карданну передачу у зворотному порядку, не забуваючи змащувати шліци мастилом ФИОЛ-2У і замінити болти і гайки кріплення задньої частини до редуктора головної передачі.