Як розвивати немовляти. Як грати з немовлям.

З дитиною, починаючи з самого народження, необхідно постійно займатися. Кожній мамі важливо знати, як правильно грати з дитиною, як допомагати розвивати його зір, слух і дрібну моторику.
Інструкція
1
Розвивайте зір малюка. Новонароджена дитина дуже погано бачить, він не здатний розрізняти кольори і стежити за рухомими предметами. Ці здібності з'являються поступово по мірі дорослішання. Повісьте на висоті приблизно 20-25 см від його очей червоні, жовті й зелені іграшки, саме ці кольори немовля починає розрізняти раніше за інших. А найкраще встановіть над ліжечком яскраву обертову карусель. Ваша дитина буде вчитися стежити за іграшками поглядом, тим самим розвиваючи свій зір.
2
Читайте дитині книжки з самого раннього віку. Цим ви будете поповнювати його словниковий запас, неважливо, що малюк поки ще не вміє говорити. Співайте йому дитячі пісеньки, розповідайте казки. Коли немовля спить, намагайтеся завжди з ним розмовляти. Проводите йому екскурсії по дому, пояснюйте, для чого потрібен той чи інший предмет. Повірте, це не порожня трата часу, дитина здатна «вбирати» в себе всю інформацію з самого народження. Розмова з різною інтонацією і гучністю - вправа для розвитку слуху.
3
Тренуйте дрібну моторику малюка. Доведено, що масування подушечок пальців рук сприяє розвитку головного мозку. З дитиною, яка вже добре сидить, спробуйте помалювати пальчиковими фарбами. Краще починати малювання, використовуючи тільки один колір, поступово додаючи їх кількість. Ще розвитку дрібної моторики сприяють гри з крупою і дрібними предметами, наприклад, гудзиками. Звичайно, цей процес необхідно постійно і ретельно контролювати, щоб малюк нічого не проковтнув. Дитині старшого віку запропонуйте відокремлювати квасолю від ґудзиків або класти їх у коробку.
4
Включайте дитині іноземну музику. Фахівці стверджують, що для кращого розвитку людина з дитинства має чути кілька іноземних мов.