Як замаскувати темні кола під очима. Як можна швидко позбутися від темних кіл.

Багато жінок відчувають невдоволення своєю зовнішністю через появу темних кіл під очима. Якщо круги переслідують вас постійно, то слід звернутися до лікаря для з'ясування причини. Якщо ж вони з'являються від випадку до випадку, то це або сліди втоми, або пігментні плями. Але в обох випадках ви можете замаскувати недолік.
Інструкція
1
Насамперед запам'ятайте, що ніколи не слід для маскування кіл користуватися тональним кремом. Шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна. Тональні крему швидко скататися, і будуть підкреслювати зморшки. Тому користуватися потрібно спеціальними засобами - консілера. Для того щоб прибрати круги, вам буде потрібно непрозорий маскує олівець. Або крем-коректор до складу, якого входять світловідбиваючі частинки. Вони не тільки зроблять непомітними темні кола, а й заховають дрібні зморшки.
2
Для того щоб маскування вдалася, слід підготувати шкіру. Спочатку нанесіть під очі легкий швидко всмоктується крем. Підберіть коректор потрібного кольору. Врахуйте, що він повинен маскувати фіолетовий або ліловий відтінок шкіри, тому вибирайте підходящий саме вам. До блідій шкірі підійде рожевий колір, до смаглявою - персиковий.
3
Нанесіть коректор невеликий пензликом в напрямку від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, потім консилер по тих же лініях (він повинен бути на два тони світліше вашої пудри). Поєднання двох цих коштів зробить круги практично непомітними.
4
При завершенні макіяжу зробіть акцент на верхню повіку. Постарайтеся ретельніше промальовувати його контур. Таким чином ви візуально відволічете увагу від області під очима. Обов'язково скористайтеся рум'янами, вони повинні бути персикового, коралового або кремового відтінку.
5
Ви можете використовувати грим. Наносите його під очі в наступному порядку: білий колір, рожевий, жовтий. Така послідовність дозволить вам наблизити колір до натурального кольору шкіри. Чи не підфарбовуйте вії на нижньому столітті, інакше ви виділите синяву під очима. І обов'язково підкресліть внутрішній куточок ока світлим контуром.
6
Щоб надалі не стикатися з подібною проблемою влаштовуйте своїм очам відпочинок. Добре висипайтеся. І постійно наносите спеціальні креми, які покращують циркуляцію крові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JbQn22bK4hs
Зверніть увагу
Як приховати синець під оком? Приховати синяк звичайному повсякденному косметикою досить складно. Навіть якщо нанести тональний крем або пудру, синяк, хоч і трохи приглушеннее, але все-таки залишиться на своєму місці. Але якщо вам просто необхідно вийти в люди, тоді вам нічого іншого не залишиться, окрім як замаскувати синяк косметичними засобами.
Корисна порада
Питання про те, як замаскувати синяк, особливо актуальний у жінок. Звичайно, через кілька днів пошкоджену ділянку шкіри придбаний нормальний вигляд, але на час «цвітіння» синяка варто спробувати його замаскувати (тут варто обмовитися, що практично всі хитрування не приносять стовідсоткового результату, лише частково приховуючи дефект). Мазь "Троксівазін" допомагає зменшити гематому під оком.