Як склеїти зубний протез.

Щоб підготувати протез до Паяний, необхідно спочатку склеїти його частини. А перед цим треба обробити проміжну частину мостоподібного протеза. Ця операція виконується в кілька етапів.
Інструкція
1
Спочатку зніміть карборундовими камінням і дисками наявні на деталях нерівності і різні шорсткості. Ретельно відшліфуйте поверхню, яка звернена до мови, так як після спайки доступ до цих поверхнях буде утруднений.
2
В процесі обробки перевірте правильність положень проміжної частини до опорних частин. Якщо ви готували фасетки з фарфоровими зубами, обов'язково перевірте, як ці зуби встановлюються в ложе. Якщо вони не прилягають щільно, то за допомогою копіювального паперу виявляйте місця, які заважають зануренню зуба і знімайте їх борами або карборундовими головками. Потім встановіть гіпсове ложе на модель і перевірте, чи правильно пришліфованою проміжна частина і порцелянові зуби.
3
Далі переходите до склеювання мостовидного протеза. Для цього підігрійте коронки, щоб розплавити віск і зняти коронки з моделі. Надайте конусоподібну форму гіпсовим виступам, де фіксувалися коронки. У такому випадку після склейки буде можливість весь мостовидний протез легко зняти з моделі. Наждачним папером зачистите коронки від окалини.
4
Модель добре змочіть водою або змастіть маслом ту ділянку, де готується протез. Помістіть коронки на модель і встановіть проміжну частину. Візьміть невелику порцію розплавленого воску, нанесіть на місця дотику деталей з мовній боку і склейте їх. Поки віск не встиг затвердіти, зімкніть окклюдатора встановіть проміжну частину, але тільки по відношенню до антагоністів.
5
Якщо мостовидні протези великої протяжності, тоді всі деталі додатково скріпіть зігнутою і приклеєною з мовній боку спеціальної металевої дротом. Її ретельно пріклейтесмесью з базисного і липкого воску по всій протяженностімостовідного протеза.
6
Охолодіть в воді віск, обережно зніміть мостовидний протез з моделі, загіпсуйте в вогнетривкої масі, висушіть і спаяти.
7
Після спайки протез опустіть в холодну воду, очистіть від вогнетривкої маси і відбілити. Потім обробіть місця спаю, зніміть надлишки припою і відполіруйте.
8
Після полірування ретельно промийте мостовидний протез водою з милом. І тоді тільки передавайте в поліклініку.