Як зробити стелю з неоновим підсвічуванням. Як провести проводку в ванній на стелю світлодіод 4шт.

Найпростішим видом декоративного освітлення стель є підсвічування з-під полістирольного карниза. Даний карниз можна придбати в торгових точках або ж склеїти самостійно з декількох полістирольних карнизів підходящих профілів.
Інструкція
1
Неонові світильники мають великі подібності з лампами денного світла. Світіння в них відбувається в газовому середовищі, якої наповнена лампа. Для того щоб газ почав світіння, необхідна подача короткого і потужного імпульсу електричного струму. Даний імпульс йде від магнітних пускачів і від перетворювачів струму.
2
Приблизно на кожні сім метрів світильників необхідно встановити хоча б один перетворювач струму. Встановлювати його рекомендується посередині даної гірлянди ламп. Також можна закріпити перетворювач струму в кінець нитки неонових трубок. При цьому можна буде збільшити довжину нитки.
3
Далі необхідно розібратися, в якому місці під карнизом виконувати установку перетворювачів струму. Якщо ви хочете зробити підсвічування під полістирольними карнизами, то встановити перетворювач найкраще в нішу стіни. Це значить, що перед монтажем карнизів необхідно в стінах пробити ніші і подати туди напругу.
4
Під стандартний перетворювач буде достатньо ніші глибиною 50 міліметрів. Ширина повинна бути не менше 200 міліметрів, а висота - 70 міліметрів. Неонові трубки споживають відносно невелику кількість електроенергії, тому зовсім не обов'язково живити їх потужними кабелями. Приміром, мідний кабель, який має перетин 2? 0,75 мм ?, добре може витримувати навантаження, створювану 50 метрами трубок.
5
Кріпити полістирольні карнизи під підсвічування можна так само, як і звичайні карнизи, але з невеликими змінами. У карниза під підсвітку великі розміри, тому кріпити його можна тільки до стін. До того ж, за ним буде знаходитися система неонових трубок, які іноді доведеться обслуговувати. Карниз буде мати пристойний вагу. Другу його сторону, що не приклеєна до стелі, буде тягнути і вивертати карниз.