Як побудувати невелику баню.

Споруду російської дерев'яної лазні можна порівняти зі зведенням дерев'яного будинку. Для лазні діють аналогічні закони будівництва. У той же час, споруда російської лазні може послужити тренуванням перед пристроєм капітального житла.
Інструкція
1
Деякі російські дерев'яні лазні мають поєднану парилку і мийку. Також можна зустріти лазню, в якій дані приміщення розділені. Якщо ви вирішили звести невелику баню, то найкраще робити її суміщеної. Тим самим можна заощадити пристойні гроші. Зведенням можна займатися самостійно. Якщо ж ви вирішили не ставити обмеження на бюджет, то можете при споруді проявити творчу фантазію. За задуманому плану найлегше побудувати лазню.
2
На даний момент російські дерев'яні лазні мають різні концепції споруди. Залежить все від використовуваних матеріалів і влаштування їх планування. Перед тим, як приступати до планування будівлі, обов'язково визначитеся з метою влаштування вашої лазні. Основне призначення її може бути гігієнічний. В даному випадку рекомендується побудувати лазню з одним відділенням. Зруб для лазні повинен бути простим і компактним. Якщо ж ви хочете також зробити місце для відпочинку, то зведіть ще одну кімнату, в якій буде перебувати більярд, басейн, інфрачервона кабіна і так далі.
3
Побудувати російську лазню можна їх профільованого бруса. Зводити її найкраще за каркасною технологією. Кожен спосіб побудови має свої мінуси і плюси. Застосовуючи каркасну технологію, ви зможете дуже швидко побудувати банний будиночок будь-якої архітектурної форми. Російська лазня може гармонійно поєднуватися з архітектурним стилем будинку. При каркасному будівництві можна використовувати практично всі сучасні гідроізоляційні та теплоізоляційні матеріали. У російській лазні з бруса обов'язково створиться особлива атмосфера завдяки екологічно чистому матеріалу. Така лазня може оздоровити тіло і дух.
4
Зверніть увагу, каркасна лазня після пристрою не буде давати вертикальну усадку. Для роботи рекомендується використовувати струганий брус. Починати будівництво найкраще в зимовий час. В основному в нашій країні прийнято будь-яке будівництво проводити в літні місяці - всьому виною наш суворий клімат.