Як замінити завантажувальний екран. Як замінити екран завантаження windows 7.

Рано чи пізно звична картинка завантажувального екрану набридає і її хочеться змінити. В операційній системі Windows 7 для цього будуть потрібні невеликі маніпуляції з реєстром.
Інструкція
1
Для початку знайдіть зображення, яким ви хочете замінити завантажувальний екран. Воно повинно «важити» не більше 256 Кб і мати розширення *.jpg" або * .jpeg. Дозвіл повинен відповідати вирішенню вашого монітора. Перейменуйте цю картинку на backgroundDefault.
2
Щоб дізнатися формат і розмір картинки, відкрийте розділ, в якому вона знаходиться. Клікніть правою кнопкою миші у вільному місці розділу і в меню виберіть «Вид»> «Таблиця». Спосіб відображення файлів в директорії зміниться: поруч з кожним графічним файлом з'явиться кілька стовпців, у тому числі «Тип» і «Розмір», в яких і вказані необхідні вам параметри.
3
Щоб дізнатися дозвіл файлу, клікніть по ньому правою кнопкою миші, в меню оберіть «Властивості», а далі - вкладку «Докладно». Тут знаходиться список параметрів файлу, об'єднаних в групи. Знайдіть групу «Зображення», а в ній пункт «Розміри». Праворуч від нього вказано дозвіл картинки.
4
Натисніть комбінацію клавіш Win + R, у вікні в рядку введення впишіть regedit і натисніть Enter на клавіатурі. Слідом може з'явитися ще одне вікно, що запрошує ваше дозвіл на внесення змін в комп'ютер. Натисніть «Так». Відкриється редактор реєстру.
5
Відкрийте в редакторі реєстру директорію HKEY_LOCAL_MACHINE> SOFTWARE> Microsoft> Windows> CurrentVersion> Authentication> LogonUI> Background. Якщо ви все зробили правильно, в правій частині вікна ви побачите параметри, що відповідає за завантажувальний екран.
6
Знайдіть параметр OEMBackground. Якщо він відсутній, створіть його. Натисніть правою кнопкою у вільному місці правої частини програми і в меню клацніть «Створити»> «Параметр DWORD (32 біти)». Назвіть цей параметр OEMBackground, потім відкрийте його і вкажіть у ньому значення «1».
7
Скопіюйте підготовлену раніше картинку в директорію C: Windows \ System32 \ oobe \ info \ backgrounds. Якщо папки info і backgrounds відсутні, створіть їх. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
Більшість людей, що працюють в одній і тій же операційній системі, приходить до висновку про те, що непогано було б хоч якось змінити приївся дизайн на щось цікавіше. І якщо зміна заставок екрана не становить труднощів, то заміна завантажувального екрана - без сумніву, тема куди цікавіша.
Інструкція
1
Без сумнівів, існує безліч способів замінити стандартний екран завантаження Windows. Однак при спробі конфігурування системних файлів або записів реєстру легко допустити помилку, яка може привести до сумних наслідків. Тому найрозумнішим вибором для звичайного користувача буде використання спеціального програмного забезпечення.
2
Скачайте програму Bootskin з офіційного сайту виробника. Обрана програма не випадково - при своїй роботі вона не замінює системні файли, тому вона повністю безпечна. В якості заставки може виступати звичайне .bmp - зображення.
3
Встановіть програму на комп'ютер, де необхідно змінити заставку. Запустіть програму. У віконці ви побачите набір скінів, доступних для установки.
4
Виберіть вподобану вам картинку і натисніть на кнопку "Preview" для попереднього перегляду. Якщо заставка вам сподобалася - закриваєте вікно перегляду та натискаєте на кнопку "Apply", після чого ви побачите вікно про результати застосування даної теми. Змініть тему на яку-небудь іншу зі списку, якщо напис після натискання кнопки "Apply" буде носити інший характер, ніж зображено на малюнку.
5
Виберіть вподобану тему з наборів, пропонованих на різних інтернет-сайтах. Наприклад, сайт skinbase.org (посилання на набори скінів дана в кінці статті). При виборі вподобаного скіна натисніть на кнопку "Download", після чого відбудеться закачування файлу на ваш комп'ютер, після чого скін відразу з'явиться в програмці в списку вибору. Залишається тільки натиснути "Apply" і милуватися новим екраном заставки при кожному завантаженні системи.
6
Також можна створювати завантажувальні екрани самому. Однак для цього буде потрібно або pro-версія самої програми Bootskin (що не обов'язково), або можна скористатися програмкою SkinStudio.